Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Fém/bambusz szívószál?

Fém/bambusz szívószál?

Figyelt kérdés

Anyum nem akar venni, és azt se engedi, hogy én azt vegyek, mert váltig állítja, hogy veszélyes, ugyanis ha megbotlasz, vagy akármi, felnyomódik a fejedbe, és kampec.


Na de én ezt azért nem támasztom alá, mert a sima, puha szívószál se csúszik fel, illetve nem is botlik el vele az ember.


Mivel tudnám meggyőzni?



2020. aug. 28. 15:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
11%
Persze, azt a merev műanyagot egy aprócska krumplin.
2020. aug. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%
Na de ha nem akarod szennyezni a környezetet, akkor kéne elhagyni a szívószálat. A fém és a bambusz szívószál legyártása is környezetszennyezéssel jár. A fémet nehéz tisztán tartani, szépen megtelepedhetnek benne baktériumok. A bambusz meg eldobható, csak annyi előnye van, hogy 500 év múlva már lesz ugyanolyan állapotban, mint a műanyag.
2020. aug. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
49%
Na de jó, tegyük fel, hogy te tényleg nem tudsz szívószál nélkül inni valamiért. Valószínűleg azért, mert annyira nem tudsz mit kezdeni magaddal, hogy egy ivást is percekig kell húzni, hogy teljen vele az idő. Szóval a helyedben vennék titokban egy szívószálat. Aztán jól elrejteném, hogy ne találja meg a mutter. És bevinném a teát / cukros üdítőt / kakaót a szobámba, de úgy, hogy még kint a konyhában azért valahogy csak leerőltetnék egy kortyot a pohárból / bögréből, hogy a mutter ne fogjon gyanút, és azt higgye, hogy elmúlt ez a szívószál-hülyeségem (talán még büszke is lenne rád). Aztán a szobámba érve körülnéznék, hogy biztos nem lát-e senki, és elővenném a rejtekhelyről a szívószálat, aztán innék vígan.
2020. aug. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
55%

Én értem, hogy téged meggyőztek az interneten a hasonló tinilányok, hogy ez iszonyatosan fontos és jujj, és most neked is kell.

De hidd el nekem, nem ezen múlik. Majd ha megkapod a zsebpénzedet vagy karácsonyi-szülinapi-stb. pénzt, akkor veszel. Vagy ha kapsz kajára, akkor abból elraksz egy picit és megvan.


Ezen vitatkozni akkora marhaság. Nyilván nem fogod magad halálra szúrni egy szívószállal, de ha nem kapsz, az sem valami nagy probléma.

2020. aug. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
50%

Muanyagot vettem x eve, sztem 200 darabost, en sztem 1 darabot egy honapig tuti hasznalok, undorito allapotban van akkor dobom ki. Ennyi bacilus kell a szervezetemnek hogy ellenallo legyen.


Sztem en ezzel h egy honapig szopok egy szivoszalat eleg jol vedem a kornyezetet. :)


En is szeretek szivoszallal inni, de en olyan poharbol iszok amibol igy jobb inni. 2,5 decis italnal is jobb szivoszal.

2020. aug. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
74%
Ha mar így tudsz irni, akkor nem vagy abban a korban, hogy ezzel edzodjon az immunrendszered
2020. aug. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
79%
Mennyien belekötnek abba, hogy ki mivel iszik. Amúgy ez a szem kiszúrós dolog elég necces, mármint na azért én pl sosem táncikáltam még egy pohárral és szívószállal a kezemben, szóval sok esély nincs rá :D
2020. aug. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
73%
#16: en ebben az immunerosito dologban hiszek, mert csapvizet iszok mindig es korabban mikor asvanyvizeken eltem mindig beteg voltam. Lehet veletlen igy jott ki, de lehet h a kloros csapviz, de lehet h az hogy nem full tiszta vizet iszok az segit abban hogy kevesebbszer vagyok beteg.
2020. aug. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!