Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ötleteket gyűjtök,mit főzzek...

Csődtömeg. kérdése:

Ötleteket gyűjtök,mit főzzek a barátomnak hétvégére. Ötletek egyerű ételekhez?☺️

Figyelt kérdés
Még nem megy a főzés,mert valahogy mincs érzékem hozzá,meg valahog, sose érdekelt. Mostse köt le kifejezetten,de megszeretném lepni valamivel a párom,de még ötletem sincs ,hogy egyáltalán mit készítsek.A sütik jobban mennek mint a rendes kaják.
2023. jún. 29. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
8%

Chillisbab.


Kell két fej hagyma, 4 gerezd fokhagyma, kevés zsír (legjobb szalonnát olvasztani hozzá), két babkonzerv, egy kukoricakonzerv, fél kiló szárazabb darálthús, egy kis sűrített paradicsom, só-bors-paprika-chillipaprika.


Nem nagy meló, a hagymát sem kell apróra vágni, és ha eddig még nem jutott el a kapcsolatotok erre a pontra, akkor a "fingpróba" is meglehet...

2023. jún. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Valami egyszerűt, pl Wellington bélszín.
2023. jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%

Mit szeret, allergiás valamire? Mert ha laktóz érzékeny vagy vega/vegán sok minden kiesett.

Szerintem levessel nem lőhetsz mellé. Zöldségleves, tojásleves.

Sült hús egyszerű körettel sem bonyolult.

Vagy tészta valami por szósszal (carbonara stb).

2023. jún. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Bolognai
2023. jún. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Csinálj rakott krumplit! Egyszerű, nagyszerű, általában mindenki szereti.

Mivel nem írtál róla, hogy bármilyen érzékenysége, vagy allergiája lenne a barátodnak, így csak annyi a javaslatom, hogy nagyon jó minőségű, füstölt házi, vagy házi jellegű, szárazkolbászt tegyél bele!

2023. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem nézz egy chowder receptet, van sokféle, biztos találsz az ízlésetekhez megfelelőt és van amelyiket nagyon egyszerű elkészíteni…


[link]


[link]

2023. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igazából,hála égnem mindeeent megeszik. Ami ehető😅.Nem válogatós. Csak még én vagyok béna a főzéshez,mert kb a vizet is odaégetem. Bezzeg az édesség,az simán megy. Annyi a nehézség,hogy ez a tipik férfi.Megkérdezed mit kér enni.Válasz: nekem mindegy.Nem tudom.Amit szeretnél.

Aztán rendel mekit, pedig pont ezeket főztem😆.

2023. jún. 29. 13:14
 8/10 anonim ***** válasza:
2023. jún. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

Ez az egyik legegyszerűbb chiwder recept, 40 perc alatt elkészíthető és itt 2 személyre van tervezve… Igaz a tradicionális chowderhez annyira sok köze nincs, de attólmég jó.


[link]


De ha az édességek jól mennek, akkor esetleg kipróbálhatnál valamilyen nem édes pitét is.

Vannak mindenféle húsos piték, keress rá…


De itt van például egy csilis pite recept, 20 perc az előkészület és +50 a sütés:


[link]

2023. jún. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Spagetti.Megfőzöd a tésztát,a boltban meg veszel szószt meg sajtot.
2023. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!