Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ebben mi az undorito?

Ebben mi az undorito?

Figyelt kérdés

A batyam, aki egy meno etteremben tanul eppen szakacskent, bejött a konyhaba epp amikor csinaltam az ebedemet.


Teszta

egy üveg fekete oliva bogyo

egy doboz szardini

kukorica

egy kis kremsajt bele hogy kremes legyen.


ennyi...


meglatta es azt mondta undorito miket eszem es ezert is leszek köver majd...stb stb


16 vagyok nem vagyok profi szakacs de szerintem ez most nem olyan rossz etel...vagy igen?



2023. máj. 16. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ahogy írtad nem vagy profi de ehető amit készítettél, undorítótól messze áll.
2023. máj. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Két hét múlva nagy ártatlanul kérdezd meg tőle, hogy ő szakemberként mit tudna elkészíteni a következő alapanyagokból:

főtt tészta

fekete olivabogyó

szardínia

kukorica

krémsajt

Attól fogva edd úgy, ahogy ő mondta, de azért utána dörgöld az orra alá, hogy két hete még undorító volt neki ugyanez.

2023. máj. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
25%
Ne izgulj rajta ezt simán megenném bármikor én is, azért mondta mert az összes szakács nagyképű lóf...z. Mintha királyok lennének pedig csak enni adnak az embereknek és nem is ingyen. Főleg ha már befutottak akkor vannak elszállva de nagyon, de akkor úgy látom már azok is kezdik akik még csak tanulják ami azért vicces :D
2023. máj. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Nincs ebben semmi undorító. Mondjuk nekem a kukorica már sok lenne benne, de ha neked így ízlik, akkor jó étvágyat hozzá!
2023. máj. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Attól is függ, hogyan készítetted el, milyen arányban, de alapjában véve, végül is ezekből az alapanyagokból teljesen elfogadható ételt lehet csinálni.

Mondom ezt úgy, hogy én viszont profi szakács vagyok.

Szóval annyit üzennék a bátyádnak, előbb végezzel el a sulit, hogy érdemben is elkezdhesse megtanulni a szakmát, utána tegyen bele ebbe a történetbe egy intenzív 20 évet, és aztán majd véleményezhet.

2023. máj. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5ös ok :)))
2023. máj. 16. 19:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi.
2023. máj. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Salx Narval ***** válasza:
100%
A lányom is hasonló kaját csinált a minap csak ő tonhalat és mozarellát használt hozzá, a többi hozzávaló kb ugyanaz mint amit felsoroltál. Ez egy teljesen elfogadható recept, a tiéd is bizonyára ízletes volt. Ja! és feltálalva sem nézett ki rosszul. Ne foglalkozz a bátyád rosszindulatú megjegyzésével.
2023. máj. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!