Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lehet, hogy romlott volt a...

Lehet, hogy romlott volt a rendelt kaja?

Figyelt kérdés

Rántott csirkemellet rendeltem a megszokott helyemről ebédre. Kicsit fura illata volt, gondoltam valami plusz fűszer lehet, de mivel már farkas éhes voltam, betermeltem. Kollégám halszagot érzett. Mellék ízt nem éreztem.


Nincs bajom, de olyat büfizetem, mintha f1ngottam volna... lehet romlott volt a hús? Lehet nagyobb bajom?



2023. ápr. 17. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Egyél rá almát narancsot majd vizet , aztan kólát később kávét , a rost a folyadékok savak elmarják .
2023. ápr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A "halszag" nagy valószínüséggel a táptól van. AZ meg elég valószínütlen, hogy romlott lett volna
2023. ápr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet túlgondolod és a büfire fogod hogy romlott volt a hús.
2023. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 NTBS ***** válasza:
100%
Nem valószínű.
2023. ápr. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Halszaga azért volt a rántott csirkemellnek, mert előtte rántott halat sütöttek az olajban, és a te csirkéd miatt nem cserélték le az olajsütő 10 liter olaját.
2023. ápr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem hinném, hogy bajod lesz
febr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!