Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ez a recept jól sülne ki?

Ez a recept jól sülne ki?

Figyelt kérdés
sós palacsintát képzeltem el sütni, valamilyen zöldségkeveréket megfőzni, esetleg valami fűszerkeverékkel leszórni, és amikor sül, beleszórni reszelt sajt társaságában, majd félbehajtva készre sütni. de még semmi ilyesmit nem csináltam nem tudom mi mivel működne, kellene-e más kötőanyag a sajton kívül vagy ilyesmi
2023. ápr. 1. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Miért nem csinálsz quesadillat?
2023. ápr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mert drága a tortilla
2023. ápr. 1. 22:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a hortobágyi palacsintát, akkor valószínűleg ez is ízleni fog, de ha gondolod készíthetsz házilag is tortillát, csak víz, só, olaj és liszt kell hozzá. Igazából olcsóbb mint a palacsinta :)
2023. ápr. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha palacsintából csinálod inkább tekerd fel, nincs a tesztának tartása Vagy tényleg csinálsz tortilla lapot,pár tojást még meg is spórolsz.
2023. ápr. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!