Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Akik nem tudnak/nem szoktak...

Akik nem tudnak/nem szoktak főzni: ti mit szoktatok enni?

Figyelt kérdés
Rendeléseken kívül
2023. márc. 23. 21:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
20%
Pff :D
2023. márc. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
25%
Rendelünk
2023. márc. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Oda van írva, hogy rendelésen kívül
2023. márc. 23. 21:28
 4/22 anonim ***** válasza:
40%
Járunk boltba és veszünk élelmiszert.
2023. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Soha nem találtam volna ki, hogy élelmiszert szoktatok venni. Köszönöm ezeket a rettentő hasznos válaszokat
2023. márc. 23. 21:33
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

Kimegyek valamelyik közeli kifőzdébe, útközben betérek egy kajáldába, hétvégére veszek kaját valamelyik nekem bevált étteremből. Lehet kapni normális készkajákat is, sokszor csak azt dobom be a mikróba. Hétvégére hozok haza kaját a piacról, sokszor veszek itthonra kínait, sűrűn veszek egy adott helyről phoe-levest. Kb. havonta egyszer veszek 10 palacsintát a közelben lévő kifőzdébe, 150 Ft/db áron. ( És néha rendelek is.)

Kb. 15 éve a tűzhelyet csak naponta teafőzésre, vagy néha virsli-, krinolin főzésre, vagy néha rántotta készítésére használom.

2023. márc. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még bejártam dolgozni akkor a munkahely saját éttermében/menzajában ebédeltem. Most átraktak itthoni munkára, elég sokszor rendelek. Most a jó idő miatt szívesen sétálok egy kicsit valamelyik kisebb, családiasabb étterembe
2023. márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
20%

Ha már ennyire életképtelenek vagyunk, akkor internetet szoktunk enni .

És onnan várjuk a segítséget .

Közben pedig nyomkodjuk a tiktokot meg a többi f@&ságot, hátha jóllakunk vele . ;)

2023. márc. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Most aztán nagyon beszóltál, főleg hogy te is a gyakorit nyomkodod 😂 idióta

Az agyhalottak akik nem tudnak érdemleges választ adni, görgessenek tovább. Köszi, puszi

2023. márc. 23. 21:44
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szendvicset szoktam készíteni magamnak, vagy összedobok egy salátát. Esetleg én is készkaját/mirelit kaját veszek amit csak bedobok a mikróba/sütőbe és 10 perc alatt készen van.
2023. márc. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!