Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fehérbablevest ti hogyan...

Fehérbablevest ti hogyan készítitek? be is kell rántani azt , hogy ? Olvastam már valahol valaki tejfölt is rak hozzá?

Figyelt kérdés
Hogyan van ez?

2023. márc. 5. 04:34
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Tejfölt nem teszek bele (semmilyen levesbe, amiket én készíteni szoktam), rántást igen. Én kockatésztával csinálom és teszek bele kolbászt is, nem felkarikázva, hanem nagyobb darabokban és a végén esszük meg.
2023. márc. 5. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én berántom és teszek bele csipetkét is. A tejfölt mindenki eldönti, hogy tesz-e még hozzá a saját tányérjába.
2023. márc. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Többféle leves készülhet babból, és igen létezik olyan is amelyikben nincs sem hús sem egyéb levesbetét csak a bab és tejes-tejfölös jellegű, fehér színű leves, édes-savanyú ízvilággal.

Itt van egy verzió, de a kommentekből is kiolvasható, hogy mennyi "másképpen csinálom" hozzászólás van

[link]


Az részlet kérdés, hogy fehér babot, vagy más, "színes" babot használnak, az alapvető kérdés, hogy milyen levest szeretnél főzni.

Lehet az babgulyás, jókai bableves, és még sok másféle, amihez a főzés közben nem használnak tejfölt, de fogyasztáskor vannak akik azzal eszik.

Létezik viszont a savanyú bableves, vagy ecetes bableves, ami tejfölösen készül, paprika nélkül, és ezek kombinációja is, ami paprikával, hússal, és tejföllel, ecettel besavanyítva.

2023. márc. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!