Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit fozhetnek a vendegeinknek...

Mit fozhetnek a vendegeinknek holnap?

Figyelt kérdés

Egy barati csalad jon at a ket kislanyaval, ebeddel varnam oket, de nem tudom mit fozzek.

Desszertnek malnas sajttortat keszitek, de se eloetel se foetel otletem nincs meg kifejezetten.

A parom mondogatja, hogy edesburgonyas krumplipure legyen mindegy milyen hussal, mert o azt imadja, de nem tudom hogy mihez "illik" ez egyebkent, mi mindent osszevissza eszunk alapbol, nem figyelem, hogy mihez mi illik. De holnap szeretnek kicsit osszeszedettebben megtervezett menut 😄 Koszonom ha van valami tippetek!


2023. jan. 21. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Én főznék egy csirkehúslevest sok zöldséggel és tésztát külön főznék ki mellé,ez volna az előétel.

Másodiknak lasagne-t csinálnék vagy rántott húst zöldséges rizzsel és steak burgonyával mivel nem mindenki szereti a rizst főleg a gyerekek nincsenek mindig oda érte.

Én így csinálnám mivel a gyerekek szeretik általában a rántott húst,lasagne-t és a felnőttek még inkább:)

2023. jan. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Sok gyerek nem szereti a levesben a zöldségeket. A milánóit, halrudacskát szeretik általában krumplipürével.

Előételnek jó lehet bruschetta.

2023. jan. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%

Gyerekeknek rántott csirkemell csík, krumplipürével.... ha nem is elájulósan sokkolóan életre szóló élmény, baja egészezen biztosan senkinek nem lesz vele, ha biztosra akarsz menni, ez jó támpont.

A felnőtteknek meg... hát ezt igazából neked kéne tudni legalább nagyjából behatárolni, mivel te ismered őket.

2023. jan. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%

Kérdezd meg!, hogy mit ehet, mit szeret.


Csak ennyire egyszerű.


Mert én pl gyerekként is gyűlöltem a rántott húst, halrudat, krumplit, vagy épp a lasagnet. :), a kelbimbóval, lencsével, etc viszont bármikor meg lehetett venni, mert azt imádtam.

2023. jan. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%

Egyrészt tényleg kérdezd meg, mit eszik a gyerek.

Másrészt a rántott hússal ne erölködj, a legtöbb ember nem igazán szereti, csak "illik" megenni. Alasagne meg a legtöbb helyen enyhén szólva katasztrófális, semmi köze az eredetihez, emellett nem feltétlen gyerekek kedvence.

Az édesburgonyás krumplipüré mindenféle sült húshoz passzol, grillcsirke, sült csirkecomb/mell is jó hozzá vagy fasirt, töltött hús is, meg párolt zöldségeket is adhatsz mellé, gyakorlatilag bármit lehet.

Elöétel nem feltétlen kellene, esetleg valami könnyü zöldségleves, de a gyerekek többsége nem igazán levespárti, csak a szülök eröltetik beléjük.

2023. jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!