Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mézeskalács készítéshez...

Mézeskalács készítéshez mindenképp kell gyúródeszka?

Figyelt kérdés
Nem jó simán az asztalon?
2022. dec. 7. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

de, ha tiszta, akkor miért ne lenne jó?

Attól eltekintve, hogy szerintem macerásabb letakarítani, mint egy gyúródeszkát. Illetve, ha kényes anyagból van az asztalod, akkor a kiszúrásnál a szaggató megsértheti az anyagot, erre is gondolni kell.

2022. dec. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akár sütöpapíron is csinálhatod, akkor még takarítani sem kell utána
2022. dec. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Én folpackot terítettem ki a nagy asztalra, és azon csináltam.


Ha csak pár sütit csináltam volna, akkor nem termelnék ennyi műanyag hulladékot, de sajnos ipari mennyiségre volt szükség 😆

2022. dec. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem szoktam gyúródeszkát használni, azt se tudom így hirtelen, hogy hol is van a gyúródeszkánk. :D Simán lehet anélkül is.
2022. dec. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sokáig a faasztalon gyúrtam, szaggattam. De volt, hogy a munkapulton. Pár hete rendeltem szilikon deszkát, egész olcsón lehet boltokban is venni, pl pepco. De ha most nincs rávaló, akkor mosogatószeres szivaccsal jól töröld le a felületet, majd vízzel, hagyd megszáradni vagy töröld szárazra és nyugodtan használhatod.
2022. dec. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Mi elég nagy mennyiségben sütünk mézeskalácsot, és gyúródeszkát használok. Mert kevésbé tapad le a tészta, és nem csúszkál a deszka nyújtás közben.


DE! ha csak egy quiche-t, vagy más omlóstésztát nyújtok ki, vagy egy kisebb adag kelttésztát, egyetlen pizzát, akkor nem mindig veszem elő. Van egy kb. 40x40 cm-es ikeás tányéralátétem, és azon szoktam csinálni. A puszta konyhapulton, vagy asztalon sose szoktam ilyesmit ...

2022. dec. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy csinálod, ahogy kényelmes.
2022. dec. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!