Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hol találok jó minőségű, kb...

Hol találok jó minőségű, kb 50x70-es gyúródeszkát?

Figyelt kérdés
Láttam interneten sokat, de szeretném előtte megfogni, hogy milyen az anyaga. Mindenképp fogantyús kell, legalább az egyik, de inkább mindkét oldalon, kemény fából, nem szálkás, lekezelt felülettel. Méretre pedig közel az 50x70-hez, kicsit lehet kisebb. Ja és Budapesten nézném. Köszi előre is!

2020. júl. 5. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mezőgazdasági boltban láttam. :) Voltak szuper edények, nyújtófa és gyúródeszka is. Nem is gondoltam volna, hogy ott is árulnak.
2020. júl. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ikea
2020. júl. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Bosnyák téri piacon.
2020. júl. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Edénybolt, de előfordul 100 Ft-osba, (biztosan nem annyiért!).

Tanácsom szerint ne ragaszkodj a felület-kezelthez, mert az később esetleg a tésztába kerülhet.

Elégedj meg a finomra csiszolt felülettel, a nyújtófát sem szokták lekenni (=felület-kezelni) semmivel.

2020. júl. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Abban nem vagyok biztos, hogy a miénk felület kezelt-e, legalább 15 éves, lehet hogy csak az évek alatt szép sima és csillogós lett. Viszont legutóbb valamilyen vásárban vett anyukám, az elég száraz és szálkás. Csiszolt szerintem is elég lehet.
2020. júl. 5. 19:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért volt szálkás, mert csak legyalulták, és a csiszolást megspórolta a "mester".
2020. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!