Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valakinek megvan Puzsér...

Valakinek megvan Puzsér Póbert Gonzó szakácskönyve?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róla milyen? Megéri megvenni?

2022. dec. 4. 21:43
 1/7 A kérdező kommentje:
*Róbert. Bocsi az elírásért.
2022. dec. 4. 21:44
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

most néztem a librinél 8540 Ft, hát én ennyit biztos ki nem adnék egy ilyen kaliberű könyvért annak ellenére sem, hogy szeretek sütni / főzni meg olvasni is xd.

esetleg 2500 ért megvenném ha vannak benne kedvemre való dolgok.

2022. dec. 5. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#1, ez nem igazi szakácskönyv.


⬇️


[link]

2022. dec. 5. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
azóta jobban utána olvastam én is :D. De még mindig fent tartom igazából, hogy az ő és egy másik magyar szerzőjű könyvért sem adnék ki ennyit mert ez elég érősen túlárazott lett. De talán így az a keret feljebb csúszik 3000 re. Ezt tartom érte reális árnak mert nevesebb külföldi szerzők könyvei sem sokkal drágábban 3000 nél.
2022. dec. 5. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki szakácskönyvet akar venni, az nem olyan irományra vágyik, amibe, ha bele lapoz, a képek láttán elmegy a kedve az evéstől.

Vegye meg, aki nem sajnál 8500 forintot kiadni egy olyan könyvért, ami lehet polgárpukkasztó, lehet gusztustalan, de nem szakácskönyv, sőt kimondottan megtévesztő szakácskönyvként kiadni.

2022. dec. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Amúgy szerintem is drága.
2022. dec. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Valaki amúgy szokott ruhában főzni?
2022. dec. 7. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!