Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A farháton mit esznek az emberek?

A farháton mit esznek az emberek?

Figyelt kérdés

Szoktam venni húslevesbe. Pont azért azt, mert senki nem eszi nálunk a főtt húst. Ami meg van rajta, azt én csipkedem le, mielőtt kidobnám. Nem szoktam jóllakni vele, kb egy macskának lenne elég. Amikor a kislányom ette a főtthúst, akkor is kellett mellé combot tenni, mert a farháton nem volt annyi hús, hogy elég legyen egy 3 éves gyereknek.

Viszont főzős csoportokban meg folyton azt látom, hogy sütik, rántják, pörköltnek megfőzik és hogy milyen isteni étel, világ legjobb kajája. De hogy lehet elég egy felnőtt embernek?


2022. nov. 11. 18:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%

Nem kell itt elméleteket gyártani, hogy miért szereti az ember. Szereti mert szereti. Én is szeretem nagyon.Sőt, én is jobban mint a csirkemellet. Azt nem is eszem meg csak rántva, mert egyébként nekem túl száraz.

A farhátat egyrészt pörköltbe szoktam rakni ha csirkecombból főzöm a pörköltet. Azért rakok mellé farhátat, mert a pöribe kell a csontos hús is, hogy igazán jó legyen.

Másrészt szeretem csak simán megsütni fent, edényben olajon megforgatva, kis víz alá, majd fedő rá. És magában eleszegetem. És igen, meglepően laktató. Általában kiszedek magamnak vagy négy darabot, hogy jajj de nagyon kívánom, meg úgysem laktató. Aztán a második darab után kidőlök, nem fér több.

De ezt csak úgy nassolgatni szoktam. Normál ebédre, vagy normál étkezésre, körettel nem enném. A franc se szórakozik a csontokkal mikor normálisan enni akar.

2022. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%
egyik falusi rokonunk azt mondta ők lecsipegetik az értékelhető részeket és gyrosfűszerbe forgatva gyrostál alapanyaga...
2022. nov. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%
Finomabb, mint a csirkemell, de macerásabb.
2022. nov. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Én elhiszem hogy finom az a pár falat hús. Na de mennyi farhát kell egy négytagú családnak gyros tálhoz?
2022. nov. 12. 04:36
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
anyum mindig ezt valasztja, rantva, porkoltben is, mell vagy megmarad masnapra, eloszor mindig ezt eszi meg. Nem azert, mert sporolna, vagy nem jutna neki comb, masnak hagyna meg, ezt szereti. egyreszt azert mert keves rajta a hus, es neki eleg. Foleg egy husleves utan, amikor elotte fot husokat is evett.
2022. nov. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!