Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A farháton mit esznek az emberek?

A farháton mit esznek az emberek?

Figyelt kérdés

Szoktam venni húslevesbe. Pont azért azt, mert senki nem eszi nálunk a főtt húst. Ami meg van rajta, azt én csipkedem le, mielőtt kidobnám. Nem szoktam jóllakni vele, kb egy macskának lenne elég. Amikor a kislányom ette a főtthúst, akkor is kellett mellé combot tenni, mert a farháton nem volt annyi hús, hogy elég legyen egy 3 éves gyereknek.

Viszont főzős csoportokban meg folyton azt látom, hogy sütik, rántják, pörköltnek megfőzik és hogy milyen isteni étel, világ legjobb kajája. De hogy lehet elég egy felnőtt embernek?


2022. nov. 11. 18:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

"De hogy lehet elég egy felnőtt embernek?"


Valószínűleg sehogy, de csak erre van pénze.

2022. nov. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

A hanyatló nyugaton kutyakaja.


Doktor Orbán Viktor Mihály miniszterelnökúr azonban legyint a mocskos imperialista brüsszeli bürokratákra

2022. nov. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki azt állítja hogy a világ legjobb kajája, az hazudik.

A megoldás egyszerű. Szegények eledele, erre telik / lehet vele spórolni.

2022. nov. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem erre van pénzük. Ezt szeretik. Ha lenne csirkemell is a tálon, akkor is ezt választanák.
2022. nov. 11. 18:28
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

"Ha lenne csirkemell is a tálon, akkor is ezt választanák."


Akkor csak szimplán beléjük táplálták, hogy neki csak ez jár.

2022. nov. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Lazy Lover ***** válasza:
79%
semmit se ez ilyen jó magyar szokás
2022. nov. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom elképzelni, hogy vannak ilyen emberek, akik a farhátat jobban szeretik mint a színhúst.

Tényleg nincs rajta szinte semmi ehető rész, 1 kilón is max 5-10 dkg, a többi ehetetlen és emészhetetlen. Még a csirkemellcsont is sokkal jobb, több húst hagynak rajta, és könnyebb leszedni is. Igaz drágább is valamivel, és nem mindig és mindenütt kaphatóü

2022. nov. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

"Nem tudom elképzelni, hogy vannak ilyen emberek, akik a farhátat jobban szeretik mint a színhúst."


Pedig vannak, és nem is arról van szó hogy szeretik. Mert ez is hasonló dolog, mint amikor megajándékozunk valakit. aki szabadkozik hogy nem fogadhatja el, mert biztosan egy vagyont költöttél rá.

2022. nov. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Azért vannak fokozatok, én ha egy egész sült csirkéről van szó sokkal előbb választom a combot, szárnyat, mint a mellet, de a farhát az utolsó lenne, mert macerás, és nincs rajta sok hús. Azt viszont nehezen hiszem, hogy van, aki mindenek előtt a farhátat kérné.
2022. nov. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én sem gondoltam volna. De egy facebookos főzős csoportban gyakori téma, hogy milyen isteni finom étel és még egy kőművesnek is bőven elég egy ebédre (ezt konkrétan így írta egy kőműves)
2022. nov. 11. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!