Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vettem ki kockazott karajt...

Vettem ki kockazott karajt ,mit csinaljak belole?

Figyelt kérdés

Nagyon ho vege van..tej nincs itthon,se tejfol. Fuszerek,vaj,krumpli,rizs,majonez. Fagyasztoba rengeteg paradicsom,petrezselyem. Tojas sincs,hagyma se.

Mit keszitsek?


2022. nov. 2. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
főtt kockázott karajt
2022. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy pörköltet, abból már akármi lehet.
2022. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

#2

Nincs hagymája. Bár 2-3 hagymát venni nem egy anyagi csőd.

2022. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a "kockázás" leszűkíti a kört. Eszembe nem jutna karajt kockázni. Vegyél hagymát és mivel semmid nincs egy raguhoz, marad a pörkölt.
2022. nov. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hempergesd meg lisztben a kockákat, süsd ki mint a natúrszeletet, sósan borsosan és petrezselymes krumplit adj hozzá.
2022. nov. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fura... hol árulnak egyáltalán karajt kockázva? Teljesen unortodox. :-D


Szeletelve vagy filézve egyben, esetleg csonttal együtt - ezt a három formát lehet kapni felénk mindenhol.

2022. nov. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jezusom ezen a kockazason fennt akadni. Xd megveszem a karajt nagy darabokban aztan szeletelve kockazva ,csikozva elteszem. Mert en karajbol szeretem a porkoltet. Mi ez a problema nem tudom ..:D
2022. nov. 2. 15:37
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Az, hogy marhaság.
2022. nov. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#7

Hát speciel nekem nem gond, hogy te karajból szereted a pörköltet, de valljuk be, elég ritka és ezzel leszűkítetted a lehetőségeket.

Nyilván nem ajánlgathatunk neked szeletelt feldolgozást igénylő ételeket.

(5-ös válaszoló voltam)


(Megjegyzem, ha sikerül teljesen zsír nélküli oldalast kapnom, én abból készítem a világ legjobb húslevesét. Ízlések és pofonok...)

2022. nov. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj hamis brassóit. Kisutod fuszerekkel a karajt, esetleg paradicsommal. Kisutsz jrumpkit kockazva majd osszeforgatod a kettot
2022. nov. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!