Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rendelnétek háznál (nem...

Rendelnétek háznál (nem cukrászdában) készített tortát?

Figyelt kérdés

Nem vagyok cukrász, de szeretek tortát készíteni. Példának hoztam ezt az évfordulós tortát:

[link]

Szerintetek milyen?


2010. szept. 26. 14:54
1 2
 11/15 doboszoli ***** válasza:

Még egy dolog.

A leányzó tanulmányai folytán a nyáron az Élelmiszerellenőrző Állomáson volt gyakorlaton, jártak jónéhány "szigorúan ellenőrzött" élelmiszer előállító helyen(étterm, cukrászda,vágóhíd, stb.), azóta nem eszik étteremben...

2010. szept. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nagyon ügyes a lányod, most irigykedem! :D Én még ettől nagyon messze vagyok sajnos.
2010. szept. 28. 13:44
 13/15 doboszoli ***** válasza:

Köszönöm a dicséretet a lányka nevében, én is nagyon büszke vagyok rá.

Hozzátartozik a dologhoz, teljesen autodidakta módon tanulta a fortélyokat, és a tortáihoz egyetlen gramm margarint, vajat nem használ. Piskóta, tejszín, gyümölcs.

Vedd fel vele a kapcsolatot, nagyon készséges.

Voltak elhalasztott névnapok, mert nem jött haza hét végén az egyetemről...

2010. szept. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
15:24-es vagyok, tortás képeimet nem szoktam fölrakni a netre de megpróbálom azt ha sikerül majd belinkelem egyébként sima egyszerű tortákat szoktam sütni,nem nagyon különlegesek de szépek és finomak :)
2010. szept. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

17:15!


Köszi szépen, lehet kérek majd a lányodtól egy kis segítséget, ha elakadok valamiben. Én is magamtól tanulok, szó szerint az internetről.


17:59!


Biztosan nagyon finomak a Te tortáid is! Szívesen megkóstolnám! :D

2010. szept. 28. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!