Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rendelnétek háznál (nem...

Rendelnétek háznál (nem cukrászdában) készített tortát?

Figyelt kérdés

Nem vagyok cukrász, de szeretek tortát készíteni. Példának hoztam ezt az évfordulós tortát:

[link]

Szerintetek milyen?


2010. szept. 26. 14:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%

nem rendelnék, nem véletlen vannak a cukrászüzletekre is szigorú ántsz szabályok


+ ilyen tortát én is csinálok, sőt...nem bántásból, mert csini, de messze nem szép

2010. szept. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
én nem rendelnék
2010. szept. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Mi rendeltunk már.Mondjuk cukrász végzettségű az illető.Életem legfinomabb Eszterházy tortajat sem egy neves cukrászdaban ettem hanem úgy rendeltuk háztól
2010. szept. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem értem a kérdést mért ne lehetne háznál tortát rendelni?!

Én rendszeresen sütök másoknak van hogy teljesen idegen az illető és visszszokott jönni rendelni!

Az ÁNTSZ-es választ meg végképp nem értem tán a te otthonod nem tiszta?

2010. szept. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
de az én otthonom tiszta, elhiszem, hogy a tiéd is, de a cukrászüzleteket rendszeresen ellenőrzik, a te konyháddal ellentétben ;)
2010. szept. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Azért az látszik valakin ha igénytelen.azzal nyilván nem süttetek.alap alapotban pedig ANTSZ ide vagy oda,az otthoni konyha tisztább.vendéglátásban dolgoztam,nem egy csótány volt néha a konyhát.meg ott vannak kis spórolási trükkök,mint mikor a száraz süteményből kókuszgolyó lesz.háznál ilyen nincs
2010. szept. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
hát mi és ismerősünk is szoktunk készíteni rendelésre tortát.. nincs mocsok a konyhámban kedves egyik válaszoló, és megjegyezném neked hogy lehet különb alapanyagokból csináljuk a tortáinkat mint a hűűde jó cukrászdák.. az egész város ismeri a mi sütijeinket, és a cukrászdai szemétbevaló emellett. kiváncsi vagyok hogy az ántsz mit szól ahhoz hogy itt-ott maradékból gyúrják a kókuszgolyót. hm, nálunk ilyen még sose volt.. én nem is ennék már cukrászdai vackot. az árakról ne is beszéljünk.. egy nyomi lapos autóformájú vacakért képesek 5ezret elkérni..
2010. szept. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
hát igen ezért volt hülyeség felhozni az ÁNTSZ-t az éttermek meg a cukrászdák sem biztos hogy tisztábbak ráadásul a rendelő olyan háznál ugyse sütett tortát
2010. szept. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Tudom, hogy "messze nem szép" ez a torta, de mivel első próbálkozás volt cukormázra is, és vajkrém-rózsára is, talán van okom büszkének lenni rá.

Az ANTSZ pedig nem fog hozzátok betörni, hogy körülnézzen. Ennyi erővel minden háztartásba elmehetnének, főleg oda, ahol a gyerekek is "veszélyeztetve" vannak.

A normális (nem támadó) válaszokat köszönöm szépen!

15:24-es!

Esetleg, ha nem vagyok tolakodó, linkelnél néhány képet a tortáidról? Csak kíváncsiságból. :)

2010. szept. 26. 20:28
 10/15 doboszoli ***** válasza:

Feltétlenül nézd meg a lányom honlapját, és alkoss véleményt!

dobostorta.mindenkilapja.hu

2010. szept. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!