Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha a helyi cukrászdában...

Ha a helyi cukrászdában leadom, hogy milyen tortát szeretnék, megcsinálják olyanra?

Figyelt kérdés

Párom szülinapjára szeretnék egy szív alakú csokitortát, aminek a külsejét piros marcipánnal vonnák be és ráírnák hogy "Boldog szülinapot XY".


Megcsinálják ilyenre? Vagy valakinek belekötöttek már ilyen kérésébe?


2011. okt. 4. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem símán felvállalják. De biztosabb, ha azzal kezded, hogy ilyen esetre van-e valami különleges ajánlatuk? Meghallgatod (ha van kép róla megnézed) és ha még azok után is a te elképzelésed tűnik számodra jobbnak, akkor vezesd elő. Majd válaszolnak rá.
2011. okt. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi! És esetleg hol tudnék valami szép tortadobozt venni?

Azt tudom,hogy ők csak egy félét használnak, de az eléggé...csúnya:)

2011. okt. 4. 19:33
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Olyanra csinálják,amilyenre kéred.Én egyszer egy fénykép alapján egy jachtot kértem.Nagyon jó lett.Nem kötnek bele,ebből élnek.

Dobozt a papír irószer,pirex,vagy piért üzletekben is kapsz.

2011. okt. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi extra nincs ebben a kérésben, simán megcsinálják, de ha egy kicsit házias vagy Te is meg tudod otthon csinálni!!!

Tortadoboz meg minek szép? Hazaviszed abban amit adnak és kiteszed egy szép tálcára és úgy adod oda a barátodnak!

2011. okt. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

18 vagyok, nem élek a barátommal, hozzá vinném le a dobozban és ahhoz kéne,hogy szép legyen. :)

Életemben csak egyszer csináltam tortát, az is csak egy egyszerű kis valami volt. Szeretném,hogy szép legyen, ezért nem merem én megcsinálni:)

2011. okt. 4. 19:43
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Cukrászdáól függ, nem mindenhol van elég szaktudás, idő és lehetőség az egyedi kérésekre. Nem lenne egyszerűbb a helyi cukrászdádban érdeklődni, mint itt a weblapon kérdezgetni ilyesmit? :) Ott legalább biztos választ kapsz.
2011. okt. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A harmadik válaszoló vagyok.Megmondanátok,hogy mi rosszat mondtam,hogy lepontoztatok??

Csakhogy tanuljak belőle.

2011. okt. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szia.a kérésedben nincsen semmi extra.bemész ée meg fogják csinálni.max meg kérdezik hogy mien alkalomra lesz és akkor adnak ötletett.de nem kéne bele kötniükk.én nem kötnék bele.
2011. okt. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!