Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen sütivel nyűgözzem le?

Milyen sütivel nyűgözzem le?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy baráti társaságom, amibe bekerült egy férfi, és nagyon bejön. Megvan a kémia is. Lesz pár hét múlva újra egy összejövetel, szeretnék valami olyan sütit sütni és elvinni, amivel nem lehet mellényúlni és kicsit lenyűgözhetem. Ti férfiak milyen sutinek örülnétek? Azt sem akarom, hogy nagyon felvágós legyen.

Nem kell egyszerűnek lennie feltétlenül, mert otthonosan mozgok a konyhában.


2022. szept. 9. 13:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%

Nekem kicsit fura ez a sütivel lenyűgözés, olyan, mintha a viktoriánus korba csöppentünk volna vissza... mi lenne, ha mondjuk a személyiséged miatt kedvelne meg inkább, hm? :)

Egyébként csatlakozom az előttem szólókhoz, hogy ha valakinek a kedvéért akarsz csinálni sütit, akkor az ő ízlését ismerni kéne. Másrészt csinálj olyat, amiben "profi" vagy, amire sok dicséretet kapsz. De nyilván, ha te sütöd a legjobb csokissütit, de ő utálja a csokit, akkor hiába. Én amúgy semmi puccosat nem csinálnék, mert aki nem egy ínyenc vagy gasztrobolond, az nem fogja különösebben értékelni.

2022. szept. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
22%

Pasiként a sós dolgokat kedvelem, de annyira eltérőek az ízlések, úgyhogy tutira nem mehetsz.

Nekem az egyik kedvencem:

Penny hűtőből leveles tészta.

Pizzavágóval 8x1,5 centis csíkokat vágod, tepsibe teszed , sütőpapírral.

Ráreszelsz sajtot , dobsz rá köménymagot, majd kevés sót rá.

Sütőben igen gyorsan elkészül.


Amúgy aranyos a kérdésed, nálam egy szép fenékkel , egy kedves mosollyal és jó beszélgető készséggel már eredményt lehet elérni süti nélkül is. :)

Drukkolunk.

2022. szept. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
29%
Ja, előző voltam. Almás pite kizárva.
2022. szept. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%

#12, ne vedd el a kedvét. Ez olyan, mint ajándékot adni. Én biztosan jobban örülnék neki, feltéve, ha eltalálja, amit szeretek.


Egyszer elkottyantotta magát a szeretett nő, hogy oda van a mákos rétesért, hát kapott, mert rétesben erős vagyok. Látni kellett volna azt az elégedett pofit. :) Én jobban örültem neki, az biztos.

2022. szept. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
26%
Amerikai pite meg francia krémes,aztán talán érti a célzást is😁
2022. szept. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
En kipuhatolnam mit szeret h tuti ne legyen bakloves.
2022. szept. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Legényfogó sütivel 😉
2022. szept. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!