Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek jó dolog ha 19...

Szerintetek jó dolog ha 19 evesen szeretek is és bármit is megfozok sütök jól?

Figyelt kérdés

Anyukám sose szeretett főzni, inkább rendeltünk sokszor vagy ilyen gyorsfagyasztott előre elkészített kajakat sutottunk/melegitettunk meg a főzőlapon.


Igazabol olyan 17 éves koromban kezdtem el főzni meg sütni rendesen, persze először csak a net segítségével, és először odaegettem vagy túl ízesítettem, de aztán rajottem a mértékre. Mostmar egy ideje mindig én főzök vacsorát, bár általában csak magamnak, mert nem igazán eszünk együtt. Anyáék általában később jönnek haza és csinálnak maguknak mi meg a hugommal eszünk ha éhesek vagyunk.


De hétvégente szoktam főzni mindenkinek, és mindenki nagyon szereti.


Igazabol bármit megcsinalok, ami nem tart pl 8 óráig. Húst nem szeretek, se vágni, se fogdosni se órákig főzni. De amibe nem kell úgy vagy nem annyi idő azt nagyon szívesen.


Szerintetek ez jó dolog és pl előny a fiúknál?



2022. aug. 20. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Ez egy nagyon jó dolog. Sok fiúnak is imponál, de elsősorban magad miatt jó.
2022. aug. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
47%

Fiúként nekem nagyon bejön, ha egy lány tud és szeret is főzni.🙂 Egyszerűbb/könnyebb ételeket én is szoktam csinálni.


18f

2022. aug. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Most vállalva, hogy én leszek a tenyeres-talpas maradi pcsa, a magam 32 évével... De te miért is vársz buksisimit egy olyan dologért, ami egyébként nemrég még természetes volt, most meg már csak a suttyóknál nincs így?
2022. aug. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Jó dolog.
2022. aug. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3# nem várok semmilyen elismerést ezért, csak feltettem a kérdést hogy ez jó dolog e a fiúk szemszögéből


A környezetemben nagyon sok velem egykorú nem tud főzni és olyan is van aki 20 fölötti és még egy tésztát se főzött soha, így azért nem alapvető sok ember szemében

2022. aug. 20. 14:20
 6/9 anonim ***** válasza:
33%

És most komolyan gondoltad, hogy valaki számára ez negatív lehet?

Debil vagy kicsit, ugye?

2022. aug. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem debil, hanem elájuldozást várt, hogy ő mekkora sztár, mert egy életképtelen generációnak éppen olyan egyede, aki véletlenül főz. Még csak nem is azért, mert kell, hanem hobbiból. Hát, basszus. Nagyon ügyes vagy, hogy hasznos hobbit választottál, tényleg. Mondjuk mindennapos dolog, de hát kinek mi.
2022. aug. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem ha szereted csinálni , akkor csináld. :) Élvezed, fejleszted magadat, szóval hasznos az a lényeg. Ma már összemosódtak azok a bizonyos “ női és férfi szerepek”. Én szakács és cukrásznak tanultam. Most 31 évesen állatorvosnak tanulok. Evidens, hogy itthon én készítem az ételeket és nem a párom. Ha ő lenne benne az ügyesebb, akkor ő csinálnà. Ha viszont olyan párom lenne aki szintén vagy szakács, vagy hobbija a főzés és érdekelné, akkor nagyon szívesen ráhagynám. Olyan pasit válassz aki ezt tudja értékelni. :) De ez is szubjektív, mert minden embernek mások a priorítások. A Józsinak az a lényeg, hogy kerek feneked legyen, a Peti a kicsit butusabb, naívabb lányokat szereti, az Andris meg a főzédtudásért van oda. Magadnak felelj meg ez a lényeg.
2022. aug. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem, ez egy elítélendő tett, börtönbüntetés jár érte, de minimum felfüggesztett.
2022. aug. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!