Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kép alapján mennyire esztétiku...

Kép alapján mennyire esztétikus a következő hamburger?

Figyelt kérdés

Min változtassak, hogy jobban nézzen ki illetve hogy készítsek fotót hogy jobb legyen a képen?


Bármi tanács?


Az ízűk jó volt. Saját a buci is.


1: (mogyoróvaj, grillezett banán, husi, sajt, bacon)


[link]



2:(fokhagymás tejföl, pirított gomba, ubi, hús, bacon, grillezett füstölt sajt)



[link]



3: (Szósz, sali, hagymalekvár, husi,sajt, ubi, füstölt szalonna, hegyes erős)



[link]



Leszólni szabad de valami értelmes kritikát írjatok akkor légyszives.



2022. júl. 25. 15:02
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

Amúgy a városban van kb 10 hely ahol kapni hamburgert minimum én mindet kóstoltam nem is egyszer és saját meglátásom szerint amit en kihoztam az finomabb volt.



Ami ilyen hiresebb mint a bamba és a zing azokat sajnos még nem kóstoltam. Erre nincsenek. Ez egy vidéki városka.

2022. júl. 25. 15:28
 12/45 anonim ***** válasza:
84%
Én imádom a banán-mogyoróvaj kombót, bár édes ételeknek szoktam elkészíteni. Egyszer kipróbáltam az Elvis toast-ot is, ezért nem hangzott idegenül az első hamburger sem. Nagyon eredeti ötlet és biztos hogy nagyon finom. Milyen címre mehetek? :D
2022. júl. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:

Az elvises az sajnos nem eredeti ötlet.



Tervben van egy olyan is hogy fekete szinű buci, mézes mustaros alap, lilahagyma lekvár, csirkemell huspogacsa,es cheedar + fustölt karavánsajt)

2022. júl. 25. 15:32
 14/45 anonim ***** válasza:
91%

Az első érdekes kombináció, bár biztos nem rossz.

A másodikban fura a kilógó valami.

A harmadik kinézetre szerintem már van olyan jó, mint a hamburgerezőkben. :D

2022. júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
A masodikban az a fehér ami kilóg az füstölt grillsajt. Direkt húztam ki, hogy látszódjon mi van benne. A bacon meg gondolom felismerhető :D
2022. júl. 25. 15:45
 16/45 anonim ***** válasza:
90%
A 3. a legszebb. De leírás alapján az 1. tetszett legjobban, de vhogy nem látszik rendesen, egybeolvad.
2022. júl. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
90%
A második meg a harmadik szerintem is jó, a körítés tényleg dob rajta. Az első számomra sehogy sem túl esztétikus lenni, túl fura dolgok vannak benne
2022. júl. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is a hármas tetszik a legjobban, de jó mind a három. Ügyes vagy. A hamburgerrel csak az a problémám, hogy nem lehet szépen enni, mindig kipotyog valami. De ennél nagyobb bajunk soha ne legyen.

N

2022. júl. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:

18, hosszas kisérletezés után elvileg ez a zsemle van annyira erős hogy nem omlik szét és nem is tömőr mint a kalács.


Köszönöm a valaszokat.

Igen az elsőt nem sikerült jól fotózni.

2022. júl. 25. 16:36
 20/45 anonim ***** válasza:
85%

Ha a képet nézzük akkor a harmadik tetszik legjobban.


Ha az ízt, az elsőt kóstolnám meg leginkább, viszont még lekvárt is tennék hozzá. Áfonyát vagy szedret vagy erdei gyümölcsöt.

2022. júl. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!