Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan lehet jobb íze a...

Hogyan lehet jobb íze a virslis leveles tekercsnek?

Figyelt kérdés
Maga a leveles tészta nagyon ízetlen: hogyan készítsem úgy, hogy ne csak a virslit lehessen érezni a fűrészpor mellett? Sajtot is szórtam rá, de nem lett jobb.
2022. júl. 20. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Sajt belülre a virsli mellé. Több fűszer, több levél. Kívül kenegethető (ne legyen papír száraz).
2022. júl. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mustárral vagy ketchuppal kell lekenni belülről.
2022. júl. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi vékonyan szoktuk mustárral megkenni és úgy beletekerni
2022. júl. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajt, ketchup, mustár mehet bele, akár még csemege uborka is ha szeretitek. Ha kész van lehet pirított hagymát enni hozzá. Én ezt úgy szoktam csinálni hogy nem egyesével tekerem be a virsliket hanem egymás mellé teszem őket és így lesz belőle egy nagy lepény. Így nem szárad ki, hanem szaftos marad. Nem kell addig sütni amíg mindenhol ropogós a tészta.
2022. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobb minőségű tésztát vegyél. Az is számít.
2022. júl. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Jó fajta virslit tegyél bele...
2022. júl. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a pékségben úgy készítik, hogy mustárral megkenik a tésztát, mielőtt a virslit beleteszik. Így pont jó íze van (mustár nélkül elképzelni sem tudnám, úgy tényleg ízetlen lenne).
2022. júl. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon meglepő lesz a válasz: minőségi alapanyagokkal. Ha a virsli és a tészta is a legolcsóbb, akkor kenegetheted mustárral napestig.
2022. júl. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a javaslatokat, a mustáros előkenést ki fogom próbálni.

Mik a minőségi alapanyagok? Virsliből van rendes választék, és a drágább, magas hústartalmút vettem, de pl. leveles tésztából a legtöbb helyen egy fajtát árulnak.

2022. júl. 21. 16:25
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, abból sajnos nincs nagy választék a boltokban. A Sparnak van egy nagyon jó, de szerintem csak az Intersparokban:


[link]


Ha olyan nincs a környéketeken, akkor a Tante Fannyt próbáld.

2022. júl. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!