Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Igaz hogy férfiak többsége...

Igaz hogy férfiak többsége nem szeret főzni sütni?

Figyelt kérdés
2022. jún. 24. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Igaz, mert nem arra nevelték.


Akit már kiskorában bevontak a feladatokba otthon, az a ffi szeret sütni-főzni. Akit meg csak kiszolgáltak, abból lesz a macsó hímsoviniszta, aki térképpel sem talál a konyhába és mindenért a nőt ugráltatja, mert szerinte az a nő dolga.

2022. jún. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Én gyerekkoromban is mindig éhes voltam és bizony sokszor előfordult, hogy ennem kellett, pedig a szüleim nem voltak otthon, csak a nagyapám. Ezért hamar megtanultam anyámtól alap dolgokat készíteni, majd ezeket összekombinálni. A sütiket már alsó tagozatban én sütöttem. 13 évesen 3 fogásos ételt készíettem a 6 fős családnak egyedül. A képlet, ahogy írtam, egyszerű volt: szerettem enni, ezért megtanultam főzni.
2022. jún. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

2: így van! Aki szeret enni, az főzni is tud.


És amelyik férfi tud főzni, azt a nők imádni fogják.

2022. jún. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom az embert a gyomra rákényszeríti, van az a szint aminél már nem elég kenni egy szar kenyeret, hanem elő kell venni egy serpenyőt és csinálni a dolgokat.

Én szeretek kotyvasztani, de egyszerű és tartalmas nemzetközi ételeket.

2022. jún. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

"Akit már kiskorában bevontak a feladatokba otthon, az a ffi szeret sütni-főzni"


???


Azért, mert valakit bevonnak a sütés-fözésbe, még nem fog szeretni főzni felnőttként, a nők sem. Az csak egy házimunka a többségnek, amit meg kell csinálni, ha nem akar mindig hideget enni. Ennyi.

2022. jún. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A főzni szerető férfiak inkább csak kivételes alkalmakkor szeretik elkápráztatni a társaságot valami húsos csodával. Minden nap meleg ételt készíteni a családnak nem az ő műfajuk.
2022. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6, igen es a húsos csoda mellé a köretet már nem ő csinálja..
2022. jún. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!