Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha este főzök pörköltet kinn...

Ha este főzök pörköltet kinn maradhat éjszakára?

Figyelt kérdés
Mivel forró a lábos és az étel, így kell 1-2 óra míg kihűl, de nem valószínű, hogy ezért felkelek. Elég ha csak reggel teszem be a hűtőbe?
2022. jún. 14. 10:20
 1/9 anonim válasza:
29%
Tedd be hűtőbe az a biztos. Ha kint hagyod azon kívül hogy talán megromlik még rosszabb íze is lesz
2022. jún. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Ne tedd melegen a hűtőbe, se a kajának, se a hűtőnek nem tesz jót.


Én bolognai ragunak álltam neki a múltkor este 10 óra magasságában, éjfélre szépen elkészült, kint hagytam és reggel első dolgom volt hűtőbe tenni. Minden rendben volt vele.

2022. jún. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Néhány órát eláll szobahőmérsékleten is, este max. 15-20 fok lesz. Nem valószínű, hogy megromlik.
2022. jún. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Állítsd hidegvízbe a lábast, egy óra alatt lehűl annyira, hogy már beteheted a hűtőbe.
2022. jún. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem lesz baja,tedd a kamrába vagy hűvös helyre.
2022. jún. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehűteném hideg vízfürdőben, aztán hűtő. (Bár én későn fekszek, szóval lenne ideje a vízben állni, időnként cserélgetni kell a hideg vizet).

Hűvösebb évszakban elöl hagynám éjszakára, de most nem.

2022. jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A fö kérdés az, hogy van-e kutyád?:-))))
2022. jún. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Télen beviszem a kamrába ahol hideg van.

Nyáron engedek a mosogatóba hideg vizet, nagyon hamar lehűl fedő nélkül annyira, hogy hütőbe lehessen tenni. Nem kell órákat várni.

2022. jún. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Most még nincs annyira meleg este, úgyhogy szerintem nem lesz baja. (Hacsak nem a belvárosban vagy 10 emeletes panel tetején laksz, ahol már estére se tud kicsit lehűlni a levegő). Nálunk mindig kint marad reggelig a kaja amit este főztünk, és még sosem volt baja, pedig nekem nagyon érzékeny a gyomrom.
2022. jún. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!