Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lángos mellé milyen innivaló...

Lángos mellé milyen innivaló illik?

Figyelt kérdés

2022. jún. 8. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Amit akarsz, minden
2022. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Hát ha sznobságból kérdezed, akkor szigorúan szakmai szemmel a sört ajánlom, bort például semmiképp.

Ha tényleg csak pusztán érdekel, akkor igyál azt mellé, ami neked bejön.

2022. jún. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hogy lehet valamit sznobságból inni? ;)
2022. jún. 8. 21:53
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Ó, lehet, sokan csinálják. Bejön az étterembe, rendel valamit, hívja a sommeliert (engem), kap egy ajánlást, megrendeli. A barátnője beszól, hogy "te Jóska, ez a bor már múltkor sem ízlet neked". Erre kérdezem, hogy meg tudja-e mondani, mi nem ízlett benne, túl erős, gyenge, savas... volt, mert akkor ezt is figyelembe veszem az ajánlásnál, de ha nem mondja meg, az se baj, még ezt a másikat is tudom ajánlani, más karakter, de ez is gyönyörűen passzol a kajához.

Erre Jóska lehurrog mindkettőnket, hogy azt kell inni, amit először ajánlottam, én vagyok az elegáns szakember, biztos jobban tudom.

2022. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazából én otthon sütök lángost, de most pár vendég is jön.
2022. jún. 8. 22:14
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy száraz fehér fröccs is jó lehet hozzá így nyáron, vagy egy radler, bár személyesen én is egy frissen csapolt világos sörre szavazok. Partihordó?
2022. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Pepsi,Coca Cola.... Nekem legalábbis :)
2022. jún. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthon készítem, akkor mi teával szeretjük a legjobban, de nyilván nem ezzel készülsz a vendegeknek, tehát hallgass a többiekre!
2022. jún. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
Szénsavas víz vagy limonádé, de mindenképpen valami savanyút/citrusosat ajánlanék mellé.
2022. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%
A lángos alapvetően egy sós tészta, amire vagy fokhagyma (enyhén csíp), vagy sajt (enyhén savanykás) kerül. Ezek mellé én inkább valami édeset ajánlok, hogy meglegyen az egyensúly.
2022. jún. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!