Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen mértékben káros az...

Milyen mértékben káros az energiaital? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Néha-néha megkívánom és iszok egy Hellt vagy Bombát. Múltkor egyik ismerősöm beszólt, hogy milyen káros. Nem akartam vele összeveszni, de ő meg naponta elszív egy doboz cigit. Az szerintem károsabb, mint hogy én időnként iszok egy energiaitalt. Emellett semmi más káros szokásom nincs. Többnyire egészséges eszek, sportolok, nem cigizek egyáltalán és antialkoholista vagyok, ki nem állhatom a piát. Ennyitől tényleg bajom lesz, ha néha-néha iszok egy energiaitalt?

2022. jún. 4. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
nem lesz tőle bajod
2022. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Sokkal inkább ez, mint a doboz cigi naponta. Persze attól is függ, hogy a néha-néha mit jelent (három nap, két hét, egy hónap, több)?
2022. jún. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Ennyitől nem lesz bajod. De sokan úgy isszák, mint az üdítőt, sőt pici gyerekeknek is adnak, ami szerintem már kimeríti a bűncselekmény fogalmát.
2022. jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Semennyire sem az. Csak a tudatlanok állítják ezt
2022. jún. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Változó. Van hogy hetente 2, van hogy egy hónapig egyáltalán nem stb...
2022. jún. 4. 21:23
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Igazad van. Persze jobb ha minél kevesebbet iszol, nem egészséges persze. De ha kb ilyen heti 1-et iszol, hosszú távon attól semmi bajod nem lesz. Arra kell figyelni hogy ez ne legyen több.
2022. jún. 5. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
22%
Nagyon káros.
2022. jún. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tyű, egy anonim ember ideböfögte, hogy nagyon káros, akkor az csak úgy lehet :D
2022. jún. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Phoney ***** válasza:
100%
Hát hogy mondjam, aki napi egy doboz cigi mellett arról okoskodik, hogy pár naponta EGY energiaital milyen káros (25g cukor, 100 mg koffein), azt nem az eszéért szeretik.
2022. jún. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Nem lesz tőle bajod max akkor ha naponta többet iszol
2022. aug. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!