Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 1.szülinapjára milyen tortát...

1.szülinapjára milyen tortát készítsek?

Figyelt kérdés
Kislányom hamarosan 1 éves lesz. Szeretnék tortát rendelni is és csinálni is . De ötletem hogy milyen legyen az nincs (mármint amit én szeretnék majd csinálni) Valami sütés nélkülire gondoltam de semmi jót nem találok az interneten. Van valakinek valami receptje vagy ötlete?
2022. máj. 18. 22:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
úgysem fog emlékezni rá, teljesen mindegy milyen ízű lesz
2022. máj. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%
Ugyanezen neves alkalom előtt állok, a többség a gyümölcsös, túrós tortát szereti a családban, viszont nálunk hagyományosan első szülinapra csokitorta szokott lenni, szóval én is vacillálok. A gyereknek nyilván mindegy, de a hagyomány továbbvitele felé hajlok.
2022. máj. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
Ez valóban egy megoldhatatlan problémának tűnik, szerencse, hogy tudtál ide fordulni.
2022. máj. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk az a szokás hogy a kicsik úgymond babapiskótás tortát kapnak első szülinapra.Abból áll az egész,csak egyszerűen össze van rakva kör formában
2022. máj. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Olyan legyen, amilyet ti szerettek.
2022. máj. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
98%
Ha maszatolós tortának szánod akkor nem érdemes sok energiát fektetni bele. Kívül színes hab, belül meg kb bármi, üres piskóta is elég ahhoz, hogy legyen pár cuki fotó róla.
2022. máj. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
90%
3.Nem kell cinikusnak lenni, arra van az oldal hogy ilyesmit nyugodtan kérdezhet...
2022. máj. 19. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

Eszik már mindent q gyerek? Nincs allergiaja?

Sütés nélküli pl egy zselatint turotorta valami gyümölccsel, keksz alappal. Babapiskotaval ha körbe rakod, szalaggal atkotod, még látványos is lesz. Vagy ugyanez joghurttal

2022. máj. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
28%
Zselatint meg ilyen nagyon mű cuccokat nem adnék 1 éves gyereknek, akinek még teljesen kialakulatlan, kiforratlan az emésztőrendszere. Én valami színes sütit csinálnék, vagy csináltatnék. Ha igazán őszinte vagy magadhoz, akkor te magad is belátod, hogy az 1 éves szülinapra a gyerek nem nagyon emlékszik, amúgy meg úgyis csak az ajándék a lényeg (sokaknál még később is), bár ebben a korban még nem fogják fel, hogy mi ez az egész, csak a körülötte levő felhajtást, a hajcihőt érzékelik belőle.
2022. máj. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%

9!


Kérlek áruld már el, mi a mű a zselatinban? Plusz azt is, mi baja lehet egy egy évesnek attól, ha egy zselatjnnal készült tortabol eszik?

2022. máj. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!