Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Próbáltátok a krumplis tésztát...

Próbáltátok a krumplis tésztát baconnel?

Figyelt kérdés

Apró kockára aprított bacon szalonnával csináltam. Kisütöttem a zsírját és azon piritottam a hagymát.


Nekem nem tetszik 😞



2022. ápr. 27. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem, ha krumplis tésztát csináltam nagy néha, akkor original módon. De amúgy szeretek bacont használni bármihez. Ehhez meg nem jutott eszembe, de lehet kipróbálom. Szerintem nekem tetszene. Feldobja az ízt :)
2022. ápr. 28. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem is fogom, nem szeretem a bacont
2022. ápr. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Még nem próbáltam, de ha tenném, akkor az elkészült krumplis tésztára locsolnám a bacon zsírt és a bacont is
2022. ápr. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha boltban vásárolt kockázott bacon, akkor nem csodálkozom, hogy nem tetszett.
2022. ápr. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem baconnal, sima füstölt szalonnával csinálom. Kisütöm, a zsírjával átkeverem a tésztát mielőtt összekeverném a krumplival, a pörcöt meg rászórom. És szigorúan paprika nélkül! Na, meg is kívántam, már tudom is, mi lesz az ebéd :-)
2022. ápr. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
A húsos szalonna a magyar neve, a bacon az angol.
2022. ápr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
#6: Olyan sokféle van, szerintem egész pontosan a kolozsvári szalonna az, amit bacon-nak szokás hívni.
2022. ápr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!