Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A zacskós leves mennyire...

A zacskós leves mennyire egészségtelen?

Figyelt kérdés
Csak mert nem igazán tudok mást főzni és majdnem minden nap ezt eszek :SS Kivéve hétvégente.De sztem nagyon finom :))
2010. szept. 16. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon egészségtelen...De nagyon jó! :)

Biztosan van benne ízfokozó, nátrium-glutamát, stb...

Én is szoktam készíteni, mikor éjszakás vagyok. Nekem a kedvencem a csípős Smack, mindegy, hogy csirke vagy marha. Olyankor veszek, mikor pl. a T@scoban leamortizálják 50%-ra, vagy egyet fizet kettőt kap.

Én úgy szeretem, ha hagyom kicsit állni, és jól beissza a tészta a levest. Ha kell, még egy pici vizet utánaöntök ééééés hammmm.:)

2010. szept. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

NAGYON egészségtelen.

Ízfokozó, emulgálószer... stb. Egy halom műanyag.

Zöldség meg csak a csomagoláson.


Néha-néha lehet, ha kívánod a meleget, de nem helyettesíti a kaját. Ez egy tápanyagtartalom (vitamin, rost, ásványi anyag) nélküli szar, semmi nincs benne, csak kalória. Lehet, hogy te jóllaksz tőle, de a szervezeted éhezik. Minden más csak reklám.

2010. szept. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Egy ismerősömék szinte ezen élnek,100 kg felettiek is mind a ketten,előtte mielőtt szülőknél éltek norm.súlyuk volt.Egyszer elmentünk pár napra hozzájuk,és izelitőt kaptunk tasakos mindenféléből(mi itthon kb.évente 1x főzök ilyet)miután hazamnetünk ,3 napig csak tejet birtam enni-kicsit méregtelenitett a szervezetem!
2010. szept. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm szépen a gyors válaszokat.Én szoktam főzni bele tojást is.Reggel pedig mindig megiszok minimum egy pohár tejet.Vacsorára pedig rendes ételt eszek.Tudom,hogy ez nem mentség arra,hogy sok ijet eszek.Próbálok változtatni. :)
2010. szept. 16. 14:09
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Meg sem tudnám enni. Annyira műízű, hogy érthetetlen, hogyan is ehetik ennyien. Egyszer ettem életemben. Először, és utoljára. Egy igazi levesnek, a zöldségek, és adott esetben a hús adják meg az igazi ízét. Jobb, ha inkább te sem eszel ilyet.
2010. szept. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Nem kell mentegetőznöd, mindket nem zavar, ha szarul kajálsz. :) Téged kell, hogy zavarjon.

Csak tudd, hogy 1 pohár tej és 1 tojás nem pótolja a rendes kaját. És vacsira mit gondolsz "rendes" ételnek?

Mert kb. csirke vagy hal lenne az, elsősorban nyers zöldségekkel, másodsorban párolt zöldséggel, esetleg kevés barna rizzsel a zöldségek mellé.

2010. szept. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
A sok sós adalék a káros benne!
2010. szept. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Amikor kisebb voltam, akkor anyu néha vett ilyet, és azt az egy zacskó levest ettük meg 3-an: anyu, öcsém és én :))) Mndig csípőset hozott, és imádtuk. Már nagyon régen nem ettem, de az tény, hogy ezek a zacskós levesek tényleg csak vészhelyzet esetén ajánlatosak, vagy akkor se, hiszen valójában nincs benne semmi, épp hogy csak nem leszel tőle éhes. Egyébként ha van hozzá kedved, akkor utánanézhetnél, és talán saját magad is készíthetnél ilyen levest, csak az ízesítését kéne valahogyan eltalálni, meg persze akkor már te magad pakolhatsz bele zöldségeket is. Szerintem ilyen kínai boltban biztos van valamilyen fűszerkeverék, meg persze levestészta is.
2010. szept. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Egészségtelen, de ha nincs időnk munka után, akkor azt szoktunk csinálni, mert hamar megvan. :)
2010. szept. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Józan Paraszt ***** válasza:
vagy 3 napig vishu levest ettem kizárólag és véres lett as székletem..a só benne nem káros azzal nincs gond,de a többi..szóval egészségetekre..:)
2013. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!