Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi lesz a húsvéti menü?

Mi lesz a húsvéti menü?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok, mert a családom válogatós.

Sonka tojás, kocsonnya, ezek kilőve mert senki nem enne belőle.


2022. ápr. 13. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem velük tárgyald meg, hogy mit ennének, mert ha a tipikus húsvéti kaják nem jönnek be nekik - és a többség ezt főzi - akkor gyakorlatilag bármit főzhetsz, ami nekik megfelel.
2022. ápr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk lesz (házi) hidegtál, tormás sonka- és sajttekerccsel, kaszinó tojással, franciasalátával, gyulaival töltött karajjal, töltött dagadó hagymás kiflikrumpli salátával.

Ezeket mind el lehet előre készíteni, nem kell melegítgetni, bármikor ehető, mert vasárnap-hétfőn zömében nem is leszünk itthon.

2022. ápr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Én is egy húsvéti hidegtálat rakok össze: Főtt sonka, főtt csülökből roládot készítek, aztán lesz rajta őzgerincben dermesztett franciasaláta, sajttekercs, sajt szeletek, zöldségek. Hozzá frissen sütött kenyér. Sütemények.
2022. ápr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és tojáskrém (3-as voltam).
2022. ápr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem már őket de a gyerekek csak pizza vagy lasegne semmi más a férjemnek meg csirkemell+sali. Mindig ezeket esszük, ötleteket gyűjtök.


Sajnos nagyon egyoldalúan esznek.

2022. ápr. 13. 16:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pénteken halászlé és petrezselymes krumpli + halrúd. Desszertnek almáspite. Nem azért mert én annyira tartanám a böjtött csak ilyenkor mi általában halas ételeket készítünk.


Ezen kívül nyilvánvalóan lesz kötözött és házi jellegű sonka is. Tojással és tormával, savanyúsággal.


Főételnek pedig lesz készítve tyúkhús leves, marhapörkölt tarhonyával, rántott sajt és rántott hús uborkasalátával és rizs valamint sültkrumpli. Szóval ilyen klasszikus. Én annyira nem vagyok oda az utóbbikért, de van más aki viszont szereti.



Készíts nekik valami más konyha ételét.


Pl: Kínai sült tészta zöldségekkel. Sloppy joe Hamburger.


De csinálhatsz pl:

-Rakott zöldbab

-Tejszínes brokkolis csirke valami körettel

-Chilidog (Chilis ragu + Hotdog-on)

2022. ápr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

péntek---halászlé

szombat----kocsonya

vasárnap hidegtál

hétfő---báránypörkölt desszertnek Gundel palacsinta

2022. ápr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Bableves füstölt csülökkel,mákos guba...hétfőn reggel, a maradék csülök szeletelve, főtt tojással mustárral....Nem vagyunk nagy húsvétolósok/na,de ronda szó lett :-) / Néha szoktam csinálni kifordított máskos kalácsot, de most nem volt kedvem.(akkor nincs guba )
2022. ápr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!