Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik a legegyszerűbb házilag...

Melyik a legegyszerűbb házilag elkészíthető édesség?

Figyelt kérdés
Olyan érdekelne, ami kiadós és gyors. Elég sűrűn rám jön az édesség utáni vágy, de nincs mindig kedvem palacsintát vagy sütit sütni. Ha valakinek van valami jó receptje, de tartsa magában!
2022. ápr. 6. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Nekem viharsebesen:

Mézes, Nutellás, lekváros vajas kenyér/zsemle,

Más esetben:

Tejbegríz, vastagon Nesquik kakaóval, puding, fagyasztott banán tejszínhabbal (én fagyasztom)

2022. ápr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
kókusz golyó, keksztekercs, pudingos babapiskóta?
2022. ápr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat, a pudingos babapiskóta remek ötlet!


közben látom hogy elírtam a kérdést. *ne tartsa magában

2022. ápr. 6. 18:01
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Én mindig tartok itthon " Házi krémeskrém port " , sok helyen lehet kapni. Hideg tejjel összekevered és már eheted is. Ha kevesebbet raksz a tejbe, akkor sűrű, iható, vagy kanalazható puding féleséget kapsz , de ha az előírt mennyiséget teszed bele, akkor olyan, mint az igazi "gyári" krémes tölteléke. Ugyanezt szoktam használni , mikor háztartási kekszet darabolok bele előző nap, ekkor sokkal hígabbra kell hagyni a krémet, mert a keksz felszívja a nedvességet. Kissé folyósan szeretem ilyenkor, isteni.
2022. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha van mikród, akkor guglizz rá arra, hogy mikrós süti bögrében, vagy valami hasonlóra. Ezer receptet találsz. (De ha fogyókúrázol, akkor ezeket nem ajánlom, hiába egy bögrényi az egész, rengeteg cukor kell általában bele.)
2022. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!