Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kerültetek már olyan megszorul...

Kerültetek már olyan megszorult helyzetbe átmenetileg hogy nem, vagy csak nagyon minimális főtt étel állt rendelkezésre? hogy viseltétek?

Figyelt kérdés
csak elméleti a kérdésem, illetve a megélt élmények érdekelnek ha elmondja valaki, én még nem kerültem ilyenbe szerencsére de csak belegondolva is szorongok hogy mi lenne ha egyszer majd egy saját háztartásban rosszul osztanám be az ételre a pénzt és mondjuk csak vaj és kenyér maradna, vagy magában rizs, stb. egy ideig
2022. márc. 29. 20:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
9es és mit takar az egyhangú étrend?
2022. ápr. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egyetem alatt.


Sok sok vega paprikás krumpli (nem volt pénz kolbászra/virslire) natúr rizottó (ízesített rizsbe egy kis margarint kevertem, és úgy főztem kavargatva krémesre), és a fűszerpaprikás pirított tészta magában is megért egy misét. Néha tettem bele felkockázott felvágottat vagy paradicsom krémet konzervből. Emellett volt sós margarinos kenyér, zsírszalonna kenyérrel, rántott felvágott, és sültkrumpli.


A legrosszab időszak 3 hónapig tartott, amikor 0 hús jutott, csak a fenti éhen halás elleni "ételek".

Ma már lényegesen jobban élünk, csak országot kellett váltani.

2022. ápr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!