Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kerültetek már olyan megszorul...

Kerültetek már olyan megszorult helyzetbe átmenetileg hogy nem, vagy csak nagyon minimális főtt étel állt rendelkezésre? hogy viseltétek?

Figyelt kérdés
csak elméleti a kérdésem, illetve a megélt élmények érdekelnek ha elmondja valaki, én még nem kerültem ilyenbe szerencsére de csak belegondolva is szorongok hogy mi lenne ha egyszer majd egy saját háztartásban rosszul osztanám be az ételre a pénzt és mondjuk csak vaj és kenyér maradna, vagy magában rizs, stb. egy ideig
2022. márc. 29. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Állítólag ő van hasonló helyzetben. https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__egyeb-kerdesek..
2022. márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem, az övé szerintem csak kíváncsiság, javasoltam is ott a szabadtéri tüzet korábban, igazából ettől egy picit "jobbra" gondolok ahol nagyon minimalizálni kellett egy ételt, vagy nem tudtataok már megcsinálni valamit amit szerettetek volna és alternatív megoldások
2022. márc. 29. 20:20
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem emiatt, hanem időhiány miatt sokszor hetekig nem eszek főtt ételt, hosszú évek óta.

Még élek

2022. márc. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
1es vagyok. Nem, én még szerencsére nem kerültem annyira szorult helyzetben hogy legalább egy tál paprikáskrumplit ne tudnék megenni.
2022. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mármint saját készítésűre gondolok, és nem a népkonyhásra.
2022. márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
én amúgy meglepődtem a népkonyháson mikor kóstoltam párszor, arra számítottam hogy valami épphogy elfogadható, aztán -ahol én tapasztaltam más megkóstoltatta- igencsak tartalmas ételek ha nem is a leggusztábbak kinézetre. lehet van egy szabályozás hogy hogy kell főzniük
2022. márc. 29. 20:44
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Volt ilyen, hogy pl. csak pár szelet kenyér és zsír volt itthon. Az már "ünnepnapnak" számított, ha sikerült egy tejfölös tésztát vagy egy mikróban készített tojásrántottát összehozni. Túléltem és azóta nagyon érzékeny vagyok a pazarlásra, étel kidobására.
2022. márc. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Olyan még nem volt, hogy anyagi okokból nem lett volna kajám. Viszont olyan már igen, hogy lehetetlen időpontokban dolgoztam hetekig, egyszerűen nem tudtam bevásárolni. Egy olyan országban, ahol vasárnap nincs nyitva semmi, ahol este 6-kor zárnak a boltok és egyébként délelőtt 9-kor nyitnak. Na egy jópár hétig 10-től 8-ig dolgoztam hétfőtől szombatig, ami azt jelentette, hogy csak olyasmit tudtam munka előtt venni, ami nem igényelt hűtést, mert a munkahelyen nem volt hűtő.

Hát konkrétan rosszul voltam a konzervkajától elég hamar.

2022. márc. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Eleve nincs igényem a főtt ételre, nem hiányzik, de az tény, hogy anyagi okokból alig eszem valamit és nagyon egyhangú az étrendem. Ez van, hozzá vagyok szokva.
2022. márc. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szoptatás alatt volt egy olyan időszakom, hogy semmi segítségem nem volt, ezért csak bolti kekszet ettem napokig. Nagy rossz volt, fájt már a hasam tőle.
2022. márc. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!