Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Főtt tésztát mivel lehet...

Humor Herold kérdése:

Főtt tésztát mivel lehet egyszerűen ízesíteni?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok főként, amit nem kell külön elkészíteni, hanem egybe tudom venni és csak rászórni vagy ráönteni.Pl. fahéj, vagy valamilyen szósz.

Dióval, túróval, mákkal, kakaóporral szoktam enni kis édesítéssel.

Valami olyan megoldást keresek ami azért nincs tele cukorral :)



2022. márc. 29. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A paradicsomos olasz tésztát is tudod úgy készíteni, hogy gyak. abban főzöd meg a tésztát.


https://www.youtube.com/watch?v=9ctz36-CGVI

2022. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szered az édeset, akkor eheted lekvárral is. Vagy ha sós változatot szeretnél, akkor sajt szósszal is nagyon finom.
2022. márc. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

reszelt sajt + tejföl


tejföl + készen vett sült hagyma (lidl, aldi)

2022. márc. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Ha szereted a bazsalikom ízét, ilyen pesto-t is tehetsz rá, és megszórod még reszelt parmezánnal.


[link]

2022. márc. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A Magginak vannak egész jó kis sajtos meg gombás alapjai, vésztartaléknak mindig van itthon. Nem muszáj hozzá olyan tészta amit írnak, jó akármilyen.
2022. márc. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a következőt szeretem nagyon: kockázott bacont megforgatok olajon, majd öntök rá tejszínt. Összeforralom, és mehet a tésztára.
2022. márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6. Kis fokhagyma és még pár dkg rokfortsajtot belemorzsolsz.... de lux verzió! 😁


Nálunk is kedvenc gyors vacsi.

2022. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor akciós az Aldiban, mindig bevásárolok a pestokból vagy 10-et, az a vészmegoldás egy kis parmezánnal, spagettivel. A lidlös hasonlóan jó minőség azonos áron. A klasszikus zöld a legjobb, a krémes zöld, piros és sárga annyira nem karakteres ízűek.


Fél kg tésztához elég egy üveg, de mondjuk voltam már akkora disznó, hogy feleennyire is ugyanennyit tettem és az egészet befaltam két étkezésben :D

2022. márc. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kapros-tojásos 🤩🤩🤩


Kifőtt tésztát forró vajon vagy olajon kicsit atpiritasz, majd raontesz pár feléért tojást és bele szórsz egy csomó friss kaprot. Ízlés szerinti allagura sütöd a tojást és kész. Imadom

2022. márc. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Pasta al limone, cacio e pepe, aglio e olio


Rém egyszerű olasz tésztaételek

2022. márc. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!