Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ajándék tortához ötletek?

Ajándék tortához ötletek?

Figyelt kérdés

Pár hét múlvára egy családtagnak készítek tortát. Amit tudok, hogy diós piskóta lesz fehér csokis krémmel. Olyasmi mint az ikeas mandulatorta, csak magasabb, több rétegű. Gyümölcsöt is szeretnék bele tenni, de bizonyos családtagok miatt csak lekvár formában jöhet szóba. Milyen lekvár passzolna hozzá?


Dekoráció tekintetében is meg vagyok lőve, marcipán nem jöhet szóba, de legyen befedve az egész torta, mondjuk erre jó lesz a krém is, és a dekoráció jelölje ki a szeleteket. Színezékmentes, otthon is könnyen elkészíthető.


Pl: [link]


Ne pl: [link]


2022. márc. 11. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Sztem nem passzol ehhez lekvár...
2022. márc. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a diós piskótához sokféle lekvár passzol. Én áfonyát vagy barackot használnék, de eper és füge is szóba jöhet. Dekorációnak fél dióbelet, tejszínhabot, csoki darát bátran használhatsz.
2022. márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Málnadzsem jó lenne. Én málnavelőt tennék bele. Dísznek félig csokiba mártott dió.
2022. márc. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Fehércsokihoz jó a málna de nekem diohoz fura. Meg bármilysn más lekvár. Pont elég a dio meg a fehércsoki, egy markáns és egy kiegészitő íz
2022. márc. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26%

Gyumolcs ehhez egyáltalán nem passzol.

Bevonattal a krémet használd. A torta oldalára tegyél szeletelt mandulát, a szeleteket pedig jelolheted egész, hantolatlqn mandulával, vagy csoki lapkaval.

2022. márc. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!