Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Most akkor meddig kell sütni?

Most akkor meddig kell sütni?

Figyelt kérdés

Egy recept eleje: melegítsük elő a sütőt 220 fokra.

A recept vége: Süssük 15 percig, majd további 20 percig.


Azt nem írja, hogy le kéne tekerni a hőfokot, de másra nem tudok gondolni. Általánosságban mit jelent a fenti recepteknél?


2022. febr. 25. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha húsról van szó, akkor a fóliával, és a fólia nélküli sütési időt szokták így megadni.
2022. febr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Linkeld a receptet...
2022. febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom linkelni, mert nem online recept. Egyébként leveles tésztával borított húsos ragu, szóval a tészta a teteje.

Azt nem szokás lefóliázni tudtommal.

2022. febr. 25. 21:48
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
3. Hasonlót sem találsz az interneten?
2022. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Fotózd le a recit és töltsd fel ide.
2022. febr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 15 perc 220 fokon, majd 20 perc magas hőfokon pirítás, de tényleg jó lenne látni az egész receptet.
2022. febr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kérdést akarom megkerülni, de én is láttam már olyan írott receptet, ami alkalmatlan volt arra, hogy annak alapján elkészítse valaki az ételt, ha nem ismeri azt legalább nagy vonalakban.


Az internet világában már sokkal könnyebb kinyomozni a részleteket, de jó lenne legalább az étel neve.


Ehhez hasonló?

https://www.youtube.com/watch?v=tRy2PyS7cZ4

2022. febr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez hasonló lehet:

[link]

2022. febr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem keresgéltem interneten hasonlót, mert igazából megoldottam magamtól, hogy addig sütöm, amíg megpirul a levelestészta a tetején, csak magát az elvet szerettem volna megérteni, hogy mit jelent az, ha így írják a sütési időt, hogyha más receptben megint belefutok, ne pislogjak hülyén. :) Főleg, hogy nekem bőven nem volt bent annyi ideig. :/

Egyébként Laci bácsi egyik receptkönyvéből van, és igen, valami olyasmi, amit az utolsó linkelt, másjellegű, besameles a ragu, de az elv ugyanez, hogy ragu előre össze van állítva, hőálló tálba öntve, és a teteje van beborítva tésztával.

2022. febr. 26. 09:39
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos az ö receptjet tele vannak ilyen nem érthetö dolgokkal, feltehetöen valami olyan akart lenni, hogy elöször az alacsonyabb höfokon párolod, amíg a tészta felemelkedik, utána meg erösebb tüzön pirosra sütöd. De szerintem ez csak fölösleges bonyolítás.
2022. febr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!