Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen céklás, édesburgonyás...

Milyen céklás, édesburgonyás ételek vannak, amikben nem nagyon érződik az ízük, és segíthetnek megszokni, megszeretni azokat?

Figyelt kérdés
Tudtok esetleg recepteket, ételneveket küldeni olyanokról, amikben nagyon minimálisan találhatók ezek meg, vagy van bennük valami, ami nagyon elnyomja az ízüket?

2022. febr. 6. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Én az összeszokást céklás csokitortával kezdtem. Nagyon jól passzol a csokihoz, kicsit belereszel az ember és érezni de csak kicsit (rengeteg ilyen receptet találhatsz)

A másik amit javaslok a zöldségfasírt. Az alapja lehet csicseri, bab, cukkini, brokkoli kb bármi és ezeken túl is 3-4 fajta zöldség van bennük. Keress olxanokat, amikben édesk és cékla vannak.

(Az édeskrumpli egyébként csak minimálisan egészségesebb mint a sima kalória ugyanaz benne, ugyanúgy lassú szénhidrát, kevés vitaminnal van több az édeskrumpliban)

2022. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

En ha valamit nem szeretek, azt nem eroltetem.

A ceklanak egyebkent kis mertekben nincs ize, palacsinta, smoothie, suti, kenyer es stb szinezesere is hasznaljak.

Edesburgonyat is keverhetsz barmibe, pl krumplipurebe rendes krumpli melle, ilyesmik. De ha az a cel, hogy ne erezd az izet, akkor megszokni se fogod szerintem, mar ha egyaltalan lehet eroszakkal megszeretni valamit.

2022. febr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Osregi idokben a 'Royal kucko' salatabarban volt egy majonezes sali, amiben cekla, fustolt marhanyelv es alma volt ... azta de fincsi volt!!! :)
2022. febr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lengyelek eszik a ceklat minden formaban ... nezz korul ottani receptek kozul - biztos van rengeteg lehetoseg.
2022. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért akarod fogyasztani őket, ha nem szereted?
2022. febr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!