Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Jó krumplifasirt recept?

Jó krumplifasirt recept?

Figyelt kérdés

Jól bevált krumplifasirt receptet keresek (nem tócsni!, fasirt), ami állagában és jellegében hasonlít az igazi, húsból készült fasirthoz. (A kötözködőknek: tudom, ugyanolyan nincs, ezért keresek hasonlót, és nem húsból készültet akarok készíteni!)


A neten sok receptet találtam, de a legtöbb nem fasirt jellegü, vagy nem tünik bíztatónak. Mivel ugyanúgy olajban akarnám sütni, ezért fontos, hogy megfelelö állagú legyen.


A segítő válaszokat előre is köszönöm.



#recept #krumplifasirt
2022. febr. 4. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Krumplis receptem csak olyan van, ami inkább röszti, v. hasonló...


De ez a zabpelyhes nagyon fincsi:


[link]


Google fordító lefordítja

2022. febr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy krumplifasírt is:


[link]

2022. febr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a recepteket, jónak tünnek (még fordítani sem kell, mert értek németül is), de most nem ilyet keresek, hanem olyasmit, mint a rendes fasirt, amiben krumplin meg füszereken kívül nem sok egyéb van, tényleg fasirtszerü.
2022. febr. 4. 16:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor csak hagymát-krumplit-tojást tegyél bele... ez olyan röszti szerű lesz.
2022. febr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a recept talán működik krumplival is


https://www.youtube.com/watch?v=fQ567_uvdmI

2022. febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!