Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A bejgli sutes kozben noni fog?

A bejgli sutes kozben noni fog?

Figyelt kérdés
Eletem elso bejgliet csinalom de nagyon kis vekonyha lett feltekerve es nemis birtam erosen feltekerni :( szamitsak ra hogy szetfog esni? Ilyen kicsi marad vagy sutes kozben noni fog? Koszonom :)
2021. dec. 23. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Várj, hozom a kristálygömböm!
2021. dec. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
A bejgli nagyon macerás dolog, pontosan kell követni mindent a receptben, nincs lecsökkentés ilyenek. Előfordulhat, hogy szétesik, de ez is sok mindentől függ. Talán a cukrászoknak nem szokott szétesni, de szerintem még ott sem mindig marad meg. Az nem baj, hogy vékonyka, de itt akkora növekedés a sütéssel nem fog bekövetkezni.
2021. dec. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :)
2021. dec. 23. 12:35
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Élesztős beigli?

Igen, meg fog kelni egy kicsit. Sőt, ki is reped. :-D

2021. dec. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen van benne eleszto!

Ha kireped az annyira nem is fog zavarni igazabol koszonom a segitsegeteket :)

2021. dec. 23. 13:05
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Meg fog noni az elesztotol nyugi nem marad kicsi

En ugy szoktam hogy felfuttatom az elesztot mielott osszaallitanam a tesztat es mikor feltekertem hagyom meg fel orat kelni es elomelegitett sutobe teszem

180 fok also felso sutes

2021. dec. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

TT konyhaja Youtube

En ez alapjan csinaltam meg eletem elso bejglijet es nem repedt szet

2021. dec. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen meglatjuk milyen lessz :) ugyis ha sikeres lessz sutok meg :)
2021. dec. 23. 13:19
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jo lesz biztos😀
2021. dec. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Gundel receptben ugy irjak:


"nem reped meg a tekercs, ha a teszta es a toltelek kemenysege nagyjabol megegyezik"


Akkor reped meg a tekercs ha tul sok eleszto van benne, vagy a toltelek tul nedves es amikor sul, a felszabadulo goz emeli meg a tesztat.


Amugy termeszetesen meg fognak egy kicsit noni a beiglik, de ha jol 'fagyasztottad' ki a tekercseket, precizen kented le es hagysz kozottuk egy kis helyet amikor sutotalcara teszed oket, akkor nem fognak osszeragadni a rudak.

2021. dec. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!