Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ilyet lehet kapni más márkában?

Ilyet lehet kapni más márkában?

Figyelt kérdés
[link]

#Hotpot
2021. nov. 24. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Háát ha az nem elég drága ez valami hasonló :-)


[link]

2021. nov. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sima hot pan, vagy multicooker! Nekem is volt mind a kettő, és addig használtam őket, amíg tönkre nem mentek! A hot pan az a teleshopos volt, a multicooker pedig Orion márkájú. Mindent tudott, amit kellett, és annak nagy volt a grill felülete is, nem csak ilyen picike. Konkrétan mindent abban sütöttem - főztem! Ügyelj rá, hogy elég nagy legyen, különben kitolsz magaddal!


Én amúgy ajánlom mindenkinek (de csak olyat, amiben van krumplinak rács, tehát fritőzként is használható!

Mikor egy hónapja feladata a harcot, egy meleglevegős fritut vettem (Silvercrest, Lidl-ből), de hiányzik, hogy tudjak főzni is, ne csak sütni, tehát valószínűleg jön majd még hozzá egy multicooker, vagy egy egyes indukciós főzőlap. Én nagyon meg vagyok elégedve ezekkel a dolgokkal, és ajánlom mindenkinek őket, de csak akkor, ha elől tudja hagyni az ember, mert ha el kell pakolni, akkor soha nem lesz elővéve, ez szinte biztos!

2021. nov. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem főzni akarok benne, hanem baráti összejövetelre szeretném… ázsiai kaja :)
2021. nov. 24. 14:16
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és még annyit a masodikhoz, hogy én 2 emberre főzök csak (azt se minden nap), szóval nem tudom, hogy mennyire lenne alkalmas egy nagy családnak!


Ja, és amiért én imádom ezeket: nem kell éveket várni, hogy előmelegedjenek, egy perc alatt forró, és lehet bele pakolni!


(A helyzetünk sajátos, mert nincs behozva a gáz a házba, viszont én az emeletre félnék felhozni gázpalackot, mert egy esetleges tűznél nehézkes lenne kivinni, a villannyal meg villanyszerelési szempontból lenne macera, mivel tudjuk, hogy milyen könnyű jó mestert szerezni, így maradnak az ilyen "játék" gépek, de állítom, hogy hibátlanok azokra a feladatokra, amikre nekem kellenek! Nem hiányzik mellettük a normális tűzhely!)

2021. nov. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem max. 2 embernek felel meg! 22 centis grill lemez?! 38 centis fazék (mínusz a 22 centi)?! Csak 8 centi széles a fazékrész körgyűrűje (mert ugye a grill lemez elfoglalt 22 centit a közepén)... Szerintem ez így az általad vázolt célra alkalmatlan!
2021. nov. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

És ha vennél valami ilyesmit? Jó buli lehet körbeülni és mindenki sütögeti a magáét az ízlése szerint.


[link]

2021. nov. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Baráti összejövetelre inkább menjetek el egy hotpot és/vagy ázsiai barbecue étterembe, ahol nem ilyen 30 ezres gagyikon kell hülyéskedni, hanem a rendes, ipari gázégőkön készített, éttermi színvonalú, asztalba épített eszközökön. Az ázsiaiak sem otthon eszik ezeket.


Budapesten például a Wang Fu/Mimóza vagy a Mandarin Grill & Hotpot ilyenek.

2021. nov. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Vidék és saját kaja lenne.


Meg kovid van ;)

2021. nov. 24. 22:47
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha kovid van, akkor baráti összejövetel se legyen ;)


A linkelt cuccon kb. 2 ember tudná egy időben a kajáját készíteni.

2021. nov. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Be vagyunk oltva. Meg különben is tök mindegy, mert 2 párról van szó ebből 3 ember egy helyen dolgozik 😁


Tudom, hogy kicsi, ezért néznék másfajtát

2021. nov. 24. 23:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!