Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Krumplikrokett hogy sikerül?

Krumplikrokett hogy sikerül?

Figyelt kérdés

Sok éve küzdök a krumplikrokettel, eddig minden próbálkozásomnál kirepedtek, rondák lehettek, illetve teleszívták magukat olajjal, nem lett igazán finom, ropogós a külsejük.

Rengeteg különbözö receptet próbáltam már, de eddig egy sem lett igazán jó.

Ezért szeretnék töletek kipróbált recepteket meg elkészítési tippekek kérni.

Viszont csak frittelt változatokat írjatok, a családom nem eszi meg a sütöben sült krumpliköreteket.

Elöre is köszönöm a segítséget!



#krumplikroket
2021. nov. 20. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

[link]



Ha teleszívja magat olajjal, akkor nem eleg forró az olaj.

2021. nov. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Vagy megveszed a lidőlben. És kisütöd. Én pl krumplis nudlit csináltam itthon az ugyan totál más, de az az a szint, aminek a kész tésztáját már nem venném meg
2021. nov. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Én olaj nélkül sütöm sütőben vagy air fryerben. Eddig mindig tökéletesen sikerült. Régen olajban próbálkoztam és szétmentek a krokettek és egy nagy olajos trutyi lett az egész. Szerintem próbáld inkább sütőben és a végén locsold le nekik olajjal hogy örüljenek.
2021. nov. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Ha igazi,mint a boltit szeretnél akkor burgonya pehelyből csináld és nem kell panírozni csak zsrmlemorzsàba forgatni.

Egyébként főzni való burgonyával csináld.

Megfőzöd,áttöröd,kihűl aztán tojás pici rétesliszt,só,formázod,ezt is morzsát fogatod és mehet a bő olajba.

2021. nov. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. nov. 20. 22:19
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, tűzforró legyen az olaj, és keveset süssél ki egyszerre.
2021. nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatod zsírban sütni.
2021. nov. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!