Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fehérbabból, és darált húsból...

Fehérbabból, és darált húsból mit készítsek?

Figyelt kérdés

Megkívántam a babot, viszont hús csak darált hús van itthon, és holnap max a szomszédos kisboltba jutok el. Szóval alapdolgok vannak itthon, ami nincs, meg tudom venni, de például füstölt húst már nem.

Ráadásul a sütőm rossz, tehát csak a gázon tudok főzni.

A babot beáztattam, a húst kivettem a mélyhűtőből, de egyelőre ott tartok, hogy főzelék, meg fasírt.

Esetleg valakinek valami jobb ötlete?

Köszönöm előre is.


2021. nov. 16. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Én lusta vagyok.Nem szórakoznék vele...Hagymát pirítanék alá aztán összeönteném és kész.Tehát hagymás bab darált hússal.Mellé esetleg rizs.
2021. nov. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
csilisbab
2021. nov. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Hagymás bab, darál hússal (csilis bab inkább fekete babból készül).
2021. nov. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok, nálam vörös és fehér bab is kerül a csilisbabba, igy is úgy is szeretem
2021. nov. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kritika volt, csak egy zarojeles megjegyzes. Egeszsegedre!
2021. nov. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább jobban szeretek mindenféle babos ételt -köztük a chili con carne-t is- fehér babbal, illetve a tegnap készült sólethez gyöngybab néven kaptam apró fehér babot. Szóval még egy szavazat a chili con carne-re!
2021. nov. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!