Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért nem tudok palacsintát...

Miért nem tudok palacsintát sütni az indukciós lapon?

Figyelt kérdés

2000W és 240C n van, mégsem sül meg rajta a palacsinta.

Át sem forrósodik a palacsintasütő rendesen.


2021. nov. 13. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Feltehetöen a palacsintasütö nem alkalmas indukciós lapra. Vegyél olyat, amit lehet ezen is használni.
2021. nov. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Na azért addig eljutottam hogy indukciós edényt/palacsinta sütőt használok.
2021. nov. 13. 19:06
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Teszteld le a sütőlapot, rakj rá egy másik indukciós edényt. Ha az átmelegszik, akkor valamit összekevertél és mégsem olyan.
2021. nov. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De ha ti sem tudjátok akkor minek írtok ide? De,olyan.
2021. nov. 13. 19:13
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
HA te mindent jobban tudsz, akkor minek kérdezel?????
2021. nov. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%

Tudod hány olyan edényt ajándékoztam anyámnak (neki gáztűzhelye van), amire az volt írva, hogy jó indukciósra???

Hány grammos az az edény?


Vegyél egy ilyet: [link]

2021. nov. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Indukciós lap általában lassan melegszik fel, de utána jól tarja a hőt. Lehet csak többet kéne várnod mielőtt elkezded sütni. Előző albérletben ilyen tűzhely volt és azon nekem is ez volt a gond a palacsintasütésnél. Kapcsold be először magasabb hőfokon, tedd rá a picit megolajozott serpenyőt és ha már úgy érzed, hogy alakul, akkor egy tegyél bele egy kicsit a tésztából. Ha azon látod, hogy elkezdett sülni, akkor lejjebb veheted a hőfokot és kezdheted csinálni a többit. Nekem így jó volt, de persze nem minden indukciós tűzhely egyforma, szóval nem garantálom, hogy neked is így fog működni, de egy próbát megérhet.
2021. nov. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
Kuka az a palacsintasütő. Olyat vegyél ami vasból van. Öntöttvas lenne a legjobb.
2021. nov. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ami nem passzol vele azzal az edénnyel el sem indul.

Ezzel megy, tehát passzol. Csak nem eléggé forrósodik fel.

2021. nov. 13. 21:49
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért mer szar, nincs benne elég mágnesezhető anyag - vagyis nem elég vastag az alja
2021. nov. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!