Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sok nő van a mai világban aki...

Sok nő van a mai világban aki nem tud főzni?

Figyelt kérdés
2021. nov. 6. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Régebben a lányok úgy főztek, mint az anyjuk, most meg úgy isznak, mint az apjuk. Sok.
2021. nov. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
És hány férfi van aki nem tud főzni? Én tudok nőként de eddig sajnos olyan férfiakat fogtam ki akik egy rántottát nem tudtak elkészíteni, de tőlem elvárták volna hogy ki legyenek szolgálva.
2021. nov. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
#2: Én tudok! Aki olvasni tud az főzni is ahogy mondják, és igaz is! Egyszerűen nem akartak, esetleg direkt bénáztak, hogy ne bírd nézni és megcsináld helyettük.
2021. nov. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

#3 akkor simán megcsinálsz egy sérvműtétet is, hiszen csak elolvasod hogy kell és kész is, igaz?


Én nem tudok főzni, még a kedvencemet sem, mindig borzalmas az eredmény 🤷‍♀️

2021. nov. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A mai világban sok pasi van aki elvárja hogy ki legyen szolgálva én úgy veszem észre. Amerikában pl csak a nők 33% -a főz.
2021. nov. 6. 11:54
 6/13 anonim válasza:
91%
Megtanultam. Az egyetem alatt kezdtem, akkor még azért csak alap dolgokat, meg ugye míg otthon laktam segítettem anyunak. Mióta férjhez mentem, egyre több mindent megcsináltam. Nem mondom, c$esztem el, égették oda dolgokat, a mai napig van olyan, amit egyszerűen elrontok. De ez van, nem vagyunk tökéletesek, nem sikerülhet minden mindig tökéletesre. És ez nem csak a főzésre igaz. U.i.: A férjem tud főzni, tehát nem amiatt főzök én, mert ő nem tud, sőt. De ő többet dolgozik. Nekem több a szabadidőm, én alakítottam így.
2021. nov. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Biztos sok van, ja. Manapság már nem létfenntartás kérdése. Csomó félkész kaját lehet venni vagy lehet rendelni. Sok kajához főzéstudomány se kell.
2021. nov. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Sunshinedoll ***** válasza:
34%
#5 De az, hogy a pasik elvárják, hogy kiszolgálják nem a nők problémája :D Az ilyen férfi vegyen fel házvezetőnőt meg szakácsot, ne randizzon.
2021. nov. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tom én láttam sok főzős filmet meg könyvet az ötvenes-hatvanas évekből, és hát atyagatya, nagyanyáink se tudtak, csak úgy kellett tenniük.



De ja, a főzés pont olyan alap életképesség mint az úszás, mindenkinek illik tudni legalább az életben maradás szintjén.

2021. nov. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Én egyszerűen nem tudom elhinni, hogy valaki nem tud főzni...

Tele van az internet receptekkel. Egyszerűen csak lépésről lépésre követni kell őket, közben sűrűn kóstolni és kiegészíteni ha nem olyan az íze amilyet akartunk. És nyilván nem rögtön egy nehéz étellel kezdeni.

2021. nov. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!