Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyire ciki ha egy 32 éves...

Mennyire ciki ha egy 32 éves nő nem tud főzni ?

Figyelt kérdés
Tényleg semmit , egy tojásrántottát sem tud elkészíteni
2021. nov. 5. 11:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem cikiség, vagy cukiság, vagy gáz-e kérdése. Előttem már mindent leírtak. Akiről kérdezel (nem tudom, ki vagy a kérdésben), egyszerűen nem is akar főzni.

Vagy hogy kicsit humorosra vegyem: elképzelhető, hogy újgazdag pasi, vagy csaj, férfi, vagy nő: Nem tudja kezelni a hiper-szuper okos indukciós főzőlapot és inkább nem csinál semmit, mert az ÉGŐ. :)

2021. nov. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok az illető , én egy fiatal lány vagyok , én már tudok főzni nagyjából , dolgozok is ahogy tudok iskola mellett .


Ő egy ismerős , szüleivel él nem dolgozik .

2021. nov. 5. 18:36
 13/26 anonim ***** válasza:
Szóval egy életképtelen nő...
2021. nov. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Közelembe ne merjen kerülni. Fogadok hogy cserébe nem ud olajat cserélni, kipufogót leszedni, értelmesen autót vezetni.
2021. nov. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Már ott furcsa, hogy 32 évesen a szüleivel él. Csávója van?
2021. nov. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
15.: Tuti nincs. 32 éves nő, aki a szüleivel él, nem dolgozik, pasija sincs és ilyen szinten életképtelen az szerintem az a típus lehet, aki egy örök gyereknek maradt meg, és van valami súlyos gondja fejben. Ismerek enyhén értelmi fogyatékos nőt, de basszus, ő is dolgozik. Ismerek másik nőt, aki nem dolgozik, viszont otthon főz (ő döntött így) és párkapcsolata van. Akinek se munka, se kapcsolat, mellé még otthon is ennyire életképtelen, azzal már nagy bajok vannak.
2021. nov. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
#12, elég hányadék egy jellemed van, ha valakit itt kell szidatnod, kibeszélned. Ne is kezdj el magyarázkodni, nagyon jól tudjuk, hogy ez a kérdés célja. Mi közöd hozzá, hogy éli az életét? Ha ő így akarja, így akarja, majd ő vállalja a következményeit, neked ez miért fáj? Fiatal lány létedre úgy viselkedsz, mint egy rosszindulatú öregasszony, aki kibeszéli a menyét a pletykás barátnőinek. Szégyelld magad.
2021. nov. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
75%
17. Kérdést tett ki, semmi szidatás, kibeszélés nem volt ebben... Már kérdést sem szabad kitenni? Magadat projektáltad ki a kérdezőre...
2021. nov. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%

Persze, az nem szidatás, hogy kiírok egy kérdést valakiről, hogy “szerintetek ciki-e, hogy ezt meg azt (nem) csinálja”?

Miért kell elítéltetni valakit idegen emberekkel, aki semmit nem ártott, csak máshogy él? Nem, nem jól, de ennek majd ő viseli a következményeit.

2021. nov. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Van, aki túl buta ahhoz, hogy egyáltalán felfogja, hogy a saját tehetetlensége miatt él úgy, ahogy. Az ember pedig mindig kérdez arról, amit furcsának, szokatlannak tart, ilyen az ember. Nem feltétlen mindig rosszindulat áll a dolgok mögött.
2021. nov. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!