Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyire ciki ha egy 32 éves...

Mennyire ciki ha egy 32 éves nő nem tud főzni ?

Figyelt kérdés
Tényleg semmit , egy tojásrántottát sem tud elkészíteni
2021. nov. 5. 11:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ciki. (Nőtől és férfitól egyaránt.)

NEM arra gondolok, hogy az gáz ha valaki utál főzni és ha teheti inkább kerüli.... Nyilván nem kötelező, ha valaki nem szereti akkor semmi problémát nem látok abban, hogy inkább rendel vagy étteremben eszik, vagy ha vele együttélő személy szeret főzni akkor ő vállalja..... de az, hogy valaki szükség esetén se tud összedobni valami egyszerű ehető dolgot, az szerintem 12 éves kortól felfele ciki.

2021. nov. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Hát, azért ha egy tojásrántotta sem megy, az már aggasztó. Elvégre nem atomfizika, és már mindennek utána lehet olvasni, hogy minek mi a módja.
2021. nov. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
34%

Nem ciki, bár furcsa.


Mit evett eddig mondjuk reggelire? Kivel élt?

2021. nov. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
71%
Cuki akarom írni ciki na erigy a konyhàba
2021. nov. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
16%
Nem gond, ha cserebe egy lepedoakrobata :D
2021. nov. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
71%
Azért gáz, mert ez életképtelenségről árulkodik..Laktam együtt olyan csajjal, aki 25 évesen a nyers húst se merte megfogni, mert mindent megcsinált helyette az anyja. Aztán férjhez ment és sírva panaszkodott, hogy a férje elvárja tőle a házimunkát, nincsen segítsége. Na ezért kell legalább az alap dolgokat megtanítani egy gyereknek, hogy ne legyen ennyire elveszve a világban. Vagy legyen pénze bejárónőre és szakácsra/kaja rendelésre.
2021. nov. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nagyon gáz. Még ha gyerekkorodban nem is engedtek semmit csinálni (velem is ez volt, 19-20 évesen kezdtem el gyakorolni meg előtte néha barátnőknél), akkor is felnőtt vagy 14 éve. Kellene annyi önállóságnak, találékonyságnak, karakánságnak lennie már benned 32 évesen, hogy fogod magad és elkezdesz gyakorolni még akkor is, ha otthon laksz. Ha emiatt kidobnak, hát ott a főzés a legkisebb baj.

És nem kell komplett menüket összehozni, de azért egy rántotta szintje ettől nagyon messze van.

2021. nov. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%

Ciki. Férfinak nőnek egyaránt. Azért az alapokat illene tudni, hogy ne haljon éhen az ember ha nincs más lehetőség mint főzni.

+ Én mint édesanya tuti szarul érezném magam ha mondjuk egy palacsintát nem tudnék megcsinálni a fiamnak

2021. nov. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
77%
Ciki, ez már az életképtelenség jele. Én sem vagyok egy nagy főzőmester, de azért aki ennyire alap kaját sem tud, amit max. 5 percben összedob az ember, az szánalmas. Az a típus, aki egy kenyeret sem tud megkenni, a kakaós tejről meg azt hiszi, hogy azért barna a színe, mert barna tehén adja. Nem szeretem a hülyemancikat.
2021. nov. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
63%
Egyébként rántottát még egy gyerek is el tud készíteni, ez egyszerűen csak egy lusta hülyemanci.
2021. nov. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!