Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Baj ha vacsira is főtt ételt...

Baj ha vacsira is főtt ételt eszek?

Figyelt kérdés

Már nagyon unom a szendvicseket.

Probálok egészségesen enni. Suliba eszek a menzán és utánna 18 felé egy kis főtt ételt



2021. okt. 7. 18:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Miért lenne baj? Átlagosan azt esznek az emberek vagyorára. Csak ne legyen túl nehéz/zsíros/olajos és alvás előtt 2-3 órával már ne egyél.
2021. okt. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
vacsorára* hupsz
2021. okt. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Mi lenne ebben a baj vagy a különös? Tudom, ahány ház, annyi féle szokás, de elég sokaknál ez az alap, hogy vacsorára (is) főtt ételt esznek.

Ha, a szendvics a másik lehetőség, akkor biztosra veszem, hogy a főtt étel lesz a kettő közül az egészségesebb, szinte bármi is legyen az.

2021. okt. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Nyugodtan egyél főtt ételt, nem baj az. De vannak egyéb alternatívák is, én például a virslit, bundáskenyeret, melegszendvicset nem számítom a főtt kaják közé, de vacsorára néha-néha azt eszek. Vagy salátát. Vagy joghurtot. Esetleg gyümölcsöt, sőt, olyan is volt már, hogy csak egy pohár kakaót ittam, meg olyan is, hogy egy egész pizzát megettem.
2021. okt. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Dehogy baj, sőt! Általában én is főtt ételt eszek vacsira
2021. okt. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%
En meg ejjel is kijarok a konyhaba hutoszekrenyt fosztogatni :) Siman megeszem hidegen is a porkoltot az ejszaka leple alatt :)))
2021. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Sok helyen a vacsora a főétkezés!
2021. okt. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
Ízlés dolga. Én inkább maradnék éhen, de egyébként bajod nem lesz tőle, sokan vacsoráznak főtt ételt.
2021. okt. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
El sem tudnám képzelni, hogy szendvicset egyek vacsorára. Amit főzök, abból jut vacsorára is, nem csak ebédre. A lányom pont fordítva, kiakad, hogy ha a suliban eszik főtt ételt ebédre, akkor miért kell még este is azt ennie, mert főtt ételt egy nap egyszer kell enni...
2021. okt. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt eszek, nagy cucc.
2021. okt. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!