Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Baj ha vacsira is főtt ételt...

Baj ha vacsira is főtt ételt eszek?

Figyelt kérdés

Már nagyon unom a szendvicseket.

Probálok egészségesen enni. Suliba eszek a menzán és utánna 18 felé egy kis főtt ételt



2021. okt. 7. 18:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
9es! Igen en is suliba eszek delben fott kajat es utanna anyumek vacsira is azt adnak, es en is ugy tudtam hogy csak 1x kell enni fott etelt
2021. okt. 8. 13:37
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt amúgy honnan hallottad? Vagy így tanítják a suliban?

Csak azért kérdezem, mert én pl soha nem hallottam még ilyenről.

Nekem alap volt mindig is, hogy ebéd, vacsora főtt étel a többi (reggeli, tízórai, uzsonna) vagy szenvdics vagy péksüti vagy zabkása/pirítós/bundáskenyés és ilyenek felváltva.

2021. okt. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, ha szendvics és főtt étel közül kell választani, akkor sokkal inkább az utóbbi, ami egészséges. Én napközben keveset mozgok (irodai munka + autó), így vacsorára általában csak kis gyömölcsöt és joghurtot/ krémtúrót eszem. Viszont ha hétvégén napközben kirándulok vagy sokat mozgok, akkor nagyon jól esik vacsorára a főtt étel.
2021. okt. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
"és en is ugy tudtam hogy csak 1x kell enni fott etelt" - Ehhez annyit fűznék hozzá, hogy helyesen így hallhattad: Naponta LEGALÁBB egyszer kell főtt (meleg) ételt enni ;)
2021. okt. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Oo mostmar ertem!:)
2021. okt. 8. 19:07
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ma tökfőzeléket ettem sertés porivel, tegnap viszont bablevest. Hát nem épp a legjobb ötlet elalvás előtt puffasztot enni, de már én is nagyon unom a szendvicseket, ráadásul a sok kenyér estére hizlaló
2021. okt. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az se baj, ha egèsz nap nem eszel főtt ételt. Különösen nyáron szokott velem előfordulni, hogy egész nap maximum gyümölcsöt eszek. Az se egézségtelen.
2021. okt. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!