Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Parizsibol milyen ételeket...

Parizsibol milyen ételeket lehet készíteni?

Figyelt kérdés

Kaptam 2,2 kg parizsit és mar csináltam rántott parizsit, pizzás csigát, a Google csak párizsi salátát dobott még fel.

Ti mit szoktatok belőle még készíteni?


2021. okt. 6. 06:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
6%

Ne haragudj, de én a kutyámnak se adnám. Kuka, vagy ha van a közelben kóbor kutya-macska, akkor kiraknám neki.

Őszintén, sosem értettem hogy van a párizsinak piaca. Volt mikor mi is rosszabbul éltünk, de a párizsit sose ettük meg. Inkább kevesebb, de minőségibb sonka, szalámi vagy kolbász.

Páromnak annó a kollégiumban volt egy szobatársa, aki sokszor evett felkockázott sült párizsit rizsre pakolva ketchuppal (amolyan pöröltként használta). Nekem a látványtól is felfordult a gyomrom, de hátha neked ötletet ad. Esetleg láttam már valahol pizzán feltétként is.

Rákerestem neked: [link]

Van itt sajtos rakott párizsitól kezve párizsis tojásrántottán át minden.

2021. okt. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Létezik párizsipörkölt is.

Kedves utolsó gondolom a f@szt is csak kesztyűvel fogja meg...

2021. okt. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!