Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Krumpliból és kelkáposztából...

Krumpliból és kelkáposztából milyen ételeket lehet készíteni?

Figyelt kérdés

Olyan recepteket keresek, amiben krumpli és kelkáposzta a fő összetevő, mint például a kelkáposztafözelék, vagy a frankfurti leves, de főleg olyan érdekelne, amihez nem feltétlen kell húsféle sem, meg sok egyéb hozzávaló sem - érdekes lenne szerintem összegyüjteni egy csomót.

Mostanában több olyan kérdéssel találoztam, ahol olcsó és finom recepteket keresnek, ezek szerintem igen jól illenének ezekhez is.


Aki segít ilyeneket összeszedni, annak elöre is köszönöm.



2021. szept. 21. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Főzd meg a krumplit, törd durvára, ízesítsd mint a fasírtot és göngyöld egy kicsit előfőzött kelkáposzta levelekbe.

Innentől kezd vagy lerakod kivajazott/kizsírozott tepsibe/jénaiba és reszelt sajttal megszórva megsütöd, vagy bepanírozod és úgy sütöd ki bő zsiradékban.

De a köret egyik esetben sem krumpli legyen!

2021. szept. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, pont ilyen ötleteket keresek!
2021. szept. 21. 21:58
 3/3 anonim ***** válasza:
84%
Én pl szoktam a fasirtot kelkáposzta levélbe csavarni és úgy kisutni steak burgonyával. De én a férjem kérésére reszelek 1-2 krumplit nyersen a fasírtba is.
2021. szept. 22. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!