Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek ettől lesz bajunk?

Szerintetek ettől lesz bajunk?

Figyelt kérdés
Anya gyűjti a használt olajat, zsírt. De véletlenül összekevertem azt, amit még egyszer újra felhasznál( pl sült krumpli sütés után), azzal amit összeönt és kidob. Húst pácoltam és egy olyan olajat használtam amibe anya már mindenféle húslevet meg millió cuccot össze öntött. Nem volt fura színe semmi, illata se. De már jó két hete gyűjti. Nem sokat tettem bele, de sajnos az egész husit átkentem és már egy fél napja áll a pácban. Lesz ettől bajunk, kidobja. Vagy a sütés után jó lesz?
2021. szept. 2. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Sütés után ehető lesz, maximum ne lepődj meg, ha lesz egy kis mellékíze attól, ami a fűszereken kívül az olajba került így
2021. szept. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Én is szoktam így gyűjteni az olajat, mivel rohadt drága. Leszűröm és kész. Utána még simán fel lehet használni.
2021. szept. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De volt benne, mint így utólag anya mondta, meg alaposan megnéztem maradékok, hús leves leszűrt habja ilyesmi.
2021. szept. 2. 09:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, süss ki egy szeletet próbaként, ha nem hiszel nekünk, kóstold meg. Egy falatba semmiképp se halsz bele. :)

Ha rossz ízűnek érzed, a többit akkor már ki se kell sütni, kidobhatod így, de ha nem érzed rossznak, mehet nyugodtan.

2021. szept. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de hogy a francba nem vetted észre?
2021. szept. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!